Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,113

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

sevgili dostlar aracımı buldum. Çok temiz bir araç bir kaç gün içinde alacağım. Size daha ayrıntılı bilgiyi aldıktan sonra verebileceğim. Şimdilik çok keyifliyim. Sitede karavan yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum.. Herkese kolay gelsin..

Etiketler

Merhaba Arkadaşlar;

Ben Mehmet AYDOĞAN,izmirdeyim.Kimya Mühendisiyim.Metal kaplama Atölyem var.Tampon,jant ve bilimum araç parçalarını tamir edip yenileme yapıyoruz.işyerimiz NİKA-İŞ Kaplamacılar sanayi sitesinde,Işıkkentte.Bu konularda talebi olan arkadaşları bekliyorum.Telefon numaram 0 532 511 47 00
Not: Yemeğimiz,çayımızda var,ziyarete beklerim ))

Merhaba Arkadaşlar;

Ben Mehmet AYDOĞAN,izmirdeyim.Kimya Mühendisiyim.Metal kaplama Atölyem var.Tampon,jant ve bilimum araç parçalarını tamir edip yenileme yapıyoruz.işyerimiz NİKA-İŞ Kaplamacılar sanayi sitesinde,Işıkkentte.Bu konularda talebi olan arkadaşları bekliyorum.Telefon numaram 0 532 511 47 00

Merhaba Arkadaşlar;

herkese merhaba,

erdem GÜLER ben. Evli, henüz yeni baba olmuş, Bursalı, 35 yaşında, işletme mezunu, otomotiv ve makine sanayisine iş yapan atölyesi olan bir adamım. yeni baba olmuş kısmını saymazsak, son derece sıradan ve hatta bazen sıkıcı olan bu hayat şeklini, önümüze çıkan her fırsatta gezerek ve yeni yerler görerek hareketlendirmeye çalışmakla geçiyor aslında ömrümüz. bu ara fena halde kafayı takmış olduğum ailece karavan tatili sebebi ile tanıştığım gezenbilir sitesinde bir çok soruma cevap bulabileceğimi düşünüyorum.
sevgi ve saygılarımla,

Bir merhabayla başlayim :smiley:
Ben Semih . Adanalıyım , Niğde'de Mekatronik Mühendsiliği okuyorum . Yaşım da 21 .

Buraya gelme sebebim karavana ve fotoğrafçılığa olan tutkum . İnşallah ben de en yakın zamanda ufak bir karavanla aranızda olacağım :smiley:

selam ben tolga 36 yaşındayım barmenim siteyle yurtdışı gezi deneyimlerini araştırırken tanıştım konuların (sadece gezi notları değil) ileride çok işime yarayacağını düşünüyorum paylaşımlarınız için çok teşekkürler :smiley:

Herkese merhabalar
Gözlük işiyle uğraşıyorum, İstanbul'da yaşıyorum, 24 yaşındayım, tam bir doğa tutkunuyum ilk offroad aracımı alacağım, bilgilerinizden faydalanmak için siteye katıldım şimdiden herkese teşekkürler :smiley:

adım adnan tekirdağ'lı türk telekomdan emekli halen deniz motorları servis'liği işiyle uğraşıyorum sitenizi bir arkadaşımın askeri ihaleden aldığı fakat uğraşamadığı defender 110 aracı almamla internette araştırma yaparken buluştuk. herkese selem ve saygılar birde sorum olacak aracım 2011 askeriye ihale çıkışlı elimde sadece izmir aliağa hurda müdürlüğünden alınan satış sözleşmesi var araca 3.5 yıldır hiç bir işlem yapılmamış bu aracı trafiğe işlete bilirmiyim bu konuda beni aydınlata bilirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

adım adnan tekirdağ'lı türk telekomdan emekli halen deniz motorları servis'liği işiyle uğraşıyorum sitenizi bir arkadaşımın askeri ihaleden aldığı fakat uğraşamadığı defender 110 aracı almamla internette araştırma yaparken buluştuk. herkese selem ve saygılar birde sorum olacak aracım 2011 askeriye ihale çıkışlı elimde sadece izmir aliağa hurda müdürlüğünden alınan satış sözleşmesi var araca 3.5 yıldır hiç bir işlem yapılmamış bu aracı trafiğe işlete bilirmiyim bu konuda beni aydınlata bilirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

herkese iyi aksamlar ben mersinden ferit ...
1999 model 2.7 dizel nissan terrano aldım hem foruma katılmak hemde yakınımda ve vaktimde olursa etkinliklere katılmak için sitenize uye oldum ......
herkese saygılar...

1999 model 2.7 dizel nissan terrano aldım hem foruma katılmak hemde yakınımda ve vaktimde olursa etkinliklere katılmak için sitenize uye oldum ......
herkese saygılar...

herkese saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR