Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,126,044

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar;
Ben, Burhan Alkan, aslen Çankırılı olmama rağmen, şu an Kayseri'de yaşamaktayım, öğretmenim. Gezmeyi ve müziği çok severim. Son bir yıldır özellikle motokaravancılık hayali kurmaya başladım. Bu yüzden bir arkadaşım sayesinde sitenizle tanıştım. Gerçekten tam benlik bir site olduğunu düşünerek hem sizlerle tanışmak ve hem de böyle bir sitenin üyesi olmak istedim. Teşekkürler ve iyi günler...

Etiketler

Merhabalar..
Ben Eyüp Aydın Trabzonluyum.Veteriner hekimim merak,heves,heyecan uğruna Grand Cherokee 5.2 V8 aldım...ve anladım ki 5.2 hayatın eksik kalan kısmıymış...

aramıza yeni katılan tüm arkadaşşlar hoş geldiniz

Ben Aykut. Istanbul'luyum. Fena halde bir PSA alip motokaravan yapma hayali icindeyim. Umarim edinecegim bilgilerle bunu basarabilirim.

Merhaba,
İsmim Ercan Emir.
İstanbulda İkamet Ediyorum... Daha Önceleri Sımdıkının Aksıne Hep Coıllı Araclar Tercıhımdı :smiley:
Bu Ay ıtıbarı Ile Baslangıc Olarak 98 Mod Opel Frontera 2.2 Aldım. Yuksek Olması Ilk Defa Keyıf Verdı Dogrusu.
Suan Standartlarda Bır Arac. Ancak Imkanlar Dahılınde Off Road Göruntusune Kavusturmayı Planlıyorum.

Bu Konuda Sız Forumdakı Degerlı Arkadaslarımdan Bır COk Sey Ogrenecegımı Dusunuyorum.
Sevgıler ve Saygılar...

Herkese selam 50 yaşındayım hala çalışıyorum . çekme karavan alıp yılların yorgunluğunu atmak istiyorum. internette hangi aracı alayım diye araştırırken doğan beyin yorumlarını okudum çok beğendim, hangi aracı almalıyım önerilerinizi bekliyorum.

merhaba ben cenk İstanbul çeliktepeden land Rover discovery td5 için araştırma yaparken siteyi keşfettim. araç hakkında hala karar veremedim ama aklımda olan tek araç diyebilirim.hafif off road ve doğa gezileri için kullanmak istiyorum.işallah en kısa zamanda aradığım aracı bulabilirim.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden alaka gösteren herkese teşekkür ederim

Merhaba ben Konya'dan Derya

Siteyi buluşum termal içlik markası yorumlarını bulmaya çalışırken oldu.2000 yılından bu yana dağcılık merakım var ama pek de başarabildiğim söylenemez,tırmanışı kaya inişini çıkmayı başaramıyorum hala ve bisiklete binmeyi çok seviyorum.

Selam İstanbuldan Aslan ben
forumu internette karavan ararken gördüm biraz inceledikten sonra üye oldum ve şimdi buradayım
Bende bu tarz aktivitelere yeni başlayacak bir olaraktan sizden çok şey öğreneceğim sanırım
Şimdiden herkeze keyifli arkadaşlıklar diliyorum

Merhaba arkadaşlar .. ankaralıyım. çankırıda ikamet ediyorum. uzun zamandır grand cherokee bakıyordum ama öylesine.. şu son 1 2 aydır rüyalarıma girer derecesinde hastası oldum.hergün işte evde video izleyip bu siteden bilgi topluyorum. amacım 96-98 mod. bir grand cherokee alıp teybi kapatıp motor sesini dinlemek..şimdiden hoşbulduk. :smiley: :smiley:

Merhaba ben Tuba.. Antalya'da yaşıyorum. Sağlık sektöründe çalışıyorum. Kendime fırsatlar yaratabildikçe doğa sporları yapmaya çalışıyorum. İlerde bir karavan alıp Karadeniz'i boydan boya gezmek istiyorum :smiley:

Aramıza yeni katılan tüm dostlara yürekten hoşgeldiniz diyorum.İnşallah tüm düşlediklerinize kavuşursunuz.

Merhabalar...

Bu güzel siteye 2011 yılında üye olmama rağmen çok aktif katıldığımı söyliyemem..Belki bir yelkenli teknem olması ve enerjimin çoğunu oraya vermem buna etken olmuş olabilir.

Siteye son zamanlarda daha aktif katılmaya başladığımdan itibaren kısa bir tanışma sözcüklerinin doğru olacağını düşündüm..

Benim ismim Vural Perk. Emekli deniz subayıyım. 42 feet bir yelkenli ve Toyota VX 100 araç sahibiyim, yani doğa ve deniz aşığı birisiyim. Degizcilik konusunda mütevazi olamam, ancak of road ve doğa konusunda tam anlamıyla bir acemiyim..işallah değerli tecrübelerinizden faydalanacak zamanı ve enerjiyi bulurum...

Hoşbuldum....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR