Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,220,238

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba,
Ben Nilüfer ve eşim Serhat sizlerle tanışacağımız için mutluyuz.Uzun zamandır sitenizi takip ediyoruz ve sonunda üyesi olabildik. Bir çok doğa sever dost edineceğimizi düşünüyoruz. Mutlu paylaşımlarda görüşmek üzere.

Sn Nilüfer ve serhat bey aramıza hoşgeldiniz.Umarım hoş paylaşımlarda bulunursunuz.

Merhabalar; Bendeniz Necip

"Nette zaman geçirmek pek bana göre değil " derdim siteyi fark edene kadar.
2.5 aydır forumların içinde kayboldum ancak yolu bulup tanışma faslına gelebildim.
Herkesin emeğine sağlık, kendi adıma muhteşem bi keşif yaptığıma inanıyorum.Teşekkürler GEZENBİLİR AİLESİ

Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz der, elimden geldiğince her konuda yardıma hazır olduğumu belirtirim.
Sevgi ve Saygılarımla.

Sayın Erkan bey,
Sayın Nilüfer&Serhat çifti,
Sayın Necip bey ,
Hepinize hoşgeldiniz diyor güzel paylaşımlar diliyorum :smiley: :smiley: :smiley:

Ben Cem İstanbul'dan katılıyorum esas avcılıkla uğraşıyorum profesyonel yapıyorum fakat biliyorsunuz sezon 6 ay geri kalan 6 ay can sıkıntısı doğayı gezmeyi seviyorum yeni cj aldım daha doğrusu İran yapımı sahara aldım ufak ufak topluyorum aracı topladıktan sonra sizlerin etkinliklerine katılmayı düşünüyorum şimdiden bu camiaya sevgiler tanışmak buluşmak görüşmek dileği ile

Cem bey siteye hoş geldiniz avcı arkadaşlar toplanıyoruz silahları temizledik yağladık dolaba koyduk taki yeni av sezonuna kadar...

İyi günler
Yeni katılanlara hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum
Saygılar

cem maçıkan' Alıntı:
Ben Cem İstanbul'dan katılıyorum esas avcılıkla uğraşıyorum profesyonel yapıyorum fakat biliyorsunuz sezon 6 ay geri kalan 6 ay can sıkıntısı doğayı gezmeyi seviyorum yeni cj aldım daha doğrusu İran yapımı sahara aldım ufak ufak topluyorum aracı topladıktan sonra sizlerin etkinliklerine katılmayı düşünüyorum şimdiden bu camiaya sevgiler tanışmak buluşmak görüşmek dileği ile
Merhaba hoşgeldiniz; "profesyonel" derken bir acente aracılığıyla falan mı avcılık yapıyorsunuz, yani turlar falan mı düzenliyorsunuz?
Mesleğim gereği merak ettiğim için sordum da... ::smiley:

Selam Herkese, Cem bey Kızmayın bana lütfen ama, nedense Avcılık profesyonelce uğraşıyorum diye söylemeniz içimi acıttı, canlı bir hayvan öldürüyorsunuz nede olsa, bu saatte böyle okuyunca içim kıyıldı,,, söylemeden duramadım, avcılığın da hobisi olurmu yaaa, anlamıyorum sizin gibi avcılık merakı olanlan erkekleri doğada ormanda gezmek neysede, ????? satırlarım için şahsınızda bütün avcılardan tekrar özür dilerim,söylediklerimez alınmasınlarrr,,,

Hoşbulduk arkadaşlar :smiley: ben çok gördüm nasıl kıyıyorsunuz diyen arkadaşları bi gün geliyolar o kuş önünden kalktımı senden önce tüfek atıyorlar bu spor bana bütün stresimi attırıyor yapılabilecek bana göre engüzel spor temiz hava yürüyüş koşma hırs ortalama 15 20 km yol yürüyorsunuz yeri geliyo delice koşuyorsun dal diken çalı çırpı vız geliyor hırs size hiç hissettirmiyor (buna hastalıkta diyebilirsiniz) taki eve gelip koltuğa oturuncaya kadar profesyonel derken her hafta muntazam giderim bütün ekipmanlarım pulum ruhsatım vergim ödenmiş belli bi kulübe üye oluyorsun özel kıyafet köpek cps ekip ortam muhabbet güzel ne diyim sevmeyenlere bişey diyemiyorum ama lafta söylemelerini istemem herkes kendinden sorumlu kanun izin vermiş evde hanım izin vermiş :smiley: kimene

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR