Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,658
Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ercuva kampından portreler

DSC2284

DSC2340

DSC2283

DSC2179

DSC2280

Etiketler

süper kamp, süper insanlar. Ender, Efe Abi, Burak hepinize ayrı ayrı teşekkürler. arayı fazla açmayalım :smiley:

tufeker' Alıntı:
süper kamp, süper insanlar. Ender, Efe Abi, Burak hepinize ayrı ayrı teşekkürler. arayı fazla açmayalım :smiley:

Erman Abi aynen arayı açmıyoruz, bir daha ki kampta görüşmek üzere. ayağınıza sağlık ne iyi ettiniz de geldiniz

Bobo'cum sesin çıkmıyor nerelerdesin yahuu

Ender,

Senin 335 numaralı resim karanlık çıkmış. Galiba çekerken biraz daha arkaya eğilmen gerekiyordu ;D

DSC2189

tufeker' Alıntı:

Erman iyi ki geldin. Seni tanıdığıma çok memnun oldum. Bundan sonraki faaliyetlerde hep birlikte oluruz inşallah. Oğlunu da hep getir ama. O da kampçılığı sevmiş gördüğüm kadarıyla.

ugur_lu' Alıntı:
arkadaslar sizleri tebrik ederim super bi kamp olmus mekanda bizim buraların en güzel mekanlarından biri
devamıNı Bekleriz.:D

sayın arkadaşım Merhabalar,

öncelikle mekanınız güzeldi, ama snırım yakında mazide diyeceksiniz. çünkü hafta sonu gördüğüm kadarı ile sessizliği bozulmak üzere hatta bozulmuş bile.. Mersin li bahçe toprakçıları nereden ve ne şartlarda buldularsa oraları, yerleşip yakında canına okurlar.. çünkü aynı olayı daha önce başka yerlerde çok gördüm ve üzüldüm. Ayrıca bu tür kampların tekrarının daha kalabalık olabilmesi içinde siz yerlilerin ve yetkililerinizin öncülük edip, azda olsa hizmeti oralara taşımanız lazım..Su,wc vb. gibi.. kendi fikrimce İnönü yaylası, ErceOva dan çok daha güzel.. :smiley: tabi,bana kalsa insanoğlunun gelmemesini yeğlerdim ya...
sağlıcakla kalmanız temennisi ile,

Kemal Sarıgül

Efe abi kimbilir ne yaparken çektim sonra da enterasan geldi ekledim ;

Bu arada Erman abi GPS datası gönderdi ekliyorum hem gpx hem kmz

Selamlar

Ekli dosyalar

• Track_ERCOVA.gpx
    70 KB · Görüntüleme: 338
  • ERCOVA.kmz
    9.8 KB · Görüntüleme: 169

Arkadaşlar,

Bende 3 arkadaşım ile beraber yoğun yağmurla beraber Cuma akşamında orada olan kişilerdeniz. Kendim açımdan son derece memnun olarak ayrıldığım bir hafta sonu yaşadım. sanırım ilk gelen 3. grubtuk, ama eminim ki son terkeden araçtım :smiley: Tüm katılımcılara teşekkür ederim ki, arkalarında tek çöp dahi bırakmadılar. yada ben görmedim. :smiley:
ilk gece yağmur altındaki çadır kurma maceramız müthişti.. 15 dakikada kurulan bir çadır ama içimize kadar ıslağız.. Gerçi sanıyorum kamptaki en büyük çadırı kuruyor olunca normaldi..
Cumartesi günü diğer gelecek 3 arkadaşımızı karşılamak için yola çıktığımızda diğer gelen konvoy grub ile karşılaştık. Telsiz konuşmasında sanıyorum çok başarılı olamadık lakin ben söylenenleri gayet net duydum. :smiley: cevap ulaştırmaya çalıştım ama hepimiz aynı anda mayk lara basıyor olunca ve gittikçe ters istikamete doğru uzaklaşmadan kaynaklı sesimi duyuramadım diye düşünüyorum. konuşma aynen; " bu kenarda duran pajero Kemal sarıgül'müydü arkadaşlar, selam verdimi, siz gördünüzmü? " evet aynen bu anaons vardı... :smiley: elbette arkadaşlar ilk gördüğüm araçta dahil herkese selam verdim.. ama zannediyorum birilerinin gözünden kaçmış, Allah'a şükür ki kimse ile hiç bir şekilde hiç bir nedenle sorunum olmamakla beraber, kimseden de Allah'ın selamını esirgemeyiz. Bir kusurumuz varsa buradan herkese özürlerimi iletirim.
Elbette benimde kendimce iyi veya kötü çekebildiğim bir kaç kare foto var.. sizinkiler kadar profesyonelce olmasada.. !!

SDC10019

SDC10021

SDC10023

SDC10024

SDC10025

Kemal beycim,

Selamlaştık tabii ki. Telsizden sesin gelmedi maalesef. Gerçi bizim telszi haberleşmemiz yolda da zaman zaman inkıtaya uğradı. Sağlık olsun.

Selamlar,
Efe

ve Cumartesi gelen Arkadaşlarımın sazı ile yaklaşık 3,5 yıl önceki ilk düzce kampında karşılaşıp tanışmış olduğum çok değerli kardeşim Dr.İsmail'in müthiş Gitar ve yorumu ayrıca değerli eşi Dr.Dilek hanımında vokalleri ile birleşince,ortaya müthiş müzik dolu bir gece çıktı..
Etrafa çıkardığımız gürültü ile verdiğimiz rahatsızlıktan dolayıda buradan ayrıca geç kalmış bir özür gönderiyorum. Affola...

SDC10052

SDC10053

SDC10055

SDC10057

SDC10058

sazın ve Gitarın aynı ortamda uyumu bambaşka oluyormuş, tabi bende Kemanımı yanımda getirmediğime çoook pişman oldum ama, söz verdik, bir sonraki buluşmada orkestra tam ve eksizksiz olacak diye.. :smiley:

SDC10059

SDC10060

SDC10061

SDC10062

SDC10063

ve müzik dolu görsellere devam... dediğim gibi çok keyifli ve bir o kadarda neşeli bir geceydi bizler için.. Bu arada unutmadan hatırlatmak isterim, Hüseyin abi, adisyonu ödemeden kaybolmuşsun, borcun yazılmış, bilgin olsun :smiley:

SDC10064

SDC10067

SDC10068

SDC10069

SDC10070

Ve sayın Dr. larımızın kesinlikle yanlış meslek seçmiş olduklarına kanaat getiren arkadaşlarımız vardı içimizde :smiley:

SDC10071

SDC10075

SDC10076

SDC10079

SDC10080

ve ertesi günde sevgili kadim dost, baba adam, ağır insan Haldun abimizi ağırladık :smiley: bilmeme kendisini memnun edebildikmi, ama biz sohbetinden ve sivil sivil olaylarından çoook memnun kaldık.. sen bizi güldürdün, Allah'ta seni güldürsün sevgili Haldun abicim.. :smiley:

SDC10084

SDC10085

SDC10087

SDC10088

SDC10089

ve tabi Ateş başında Fonda Müzik hızını kesmeden devam etmekte.. :smiley:

SDC10091

SDC10092

SDC10093

SDC10094

SDC10095

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR