Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,658
Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Evet doğrusu da sizin yaptığınız ve anında ,yayında olmak.Ben arac saymaktan Fotoğrafa zaman ayıramadım.Siz varken o işi başkası yüklenemez.Bizim İçişleri bakanını fotoğrafıda iyi ve süprüz oldu ayrıca Elinize sağlık.Sohbet ve tanışmak ise Sizin GÜzelliğiniz ve Arkadaşılığınızdı.Epey zamandır bu kadar dağıtmamıştım.Sürç ü lisan etti isek af ola.Ayrıca bizim ekipteki arkadaşlarada tek tek selam eder gözlerinden üperim be YA.Hüso yu da kenara koymamak şartı ile.Saygı ve sevgi ile iyi paylaşımlar dilerim.

Etiketler

reha' Alıntı:
Arkadaslar,
Öncelikle, büyük emek vererek bu organizasyonu gerçekleştiren (başta Ender kardeşim olmak üzere) arkadaşlarımıza "şahsım adına" teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca, cektigim 200 civarinda fotografin "yuksek kaliteli" halini "GEÇİCİ" olarak http://rehayurdakul.com/tempGezenbilir/20121103Ercova/
adresine yükledim. Lütfen en kısa zamanda buradan fotoğrafınızı indirin. Zira, bu link geçicidir.

Ayrıca, eğer silinmesini istediğiniz fotoğrafınız var ise (ki, bunu istemek en doğal hakkınız) lütfen fotografın adini bildirin (reha@rehayurdakul.com) .. hemen sileyim ve verdiğim rahatsızlık için peşinen özürümü kabul ediniz.

herkese güzel bir hafta dilerim, bir başka aktivitede görüşmek dileği ile, reha

Bende katkıları ile bu kampı çok güzel yapan herkese çok teşekkür ederim. Çok keyifli ve eğlenceli bir kamp oldu sizlerin sayesinde...
Reha Abicim Fotoğraflar çok güzel ellerinize sağlık.
Sabah Erken çok güzelmiş etraf.

Selamlar

Ender

endy' Alıntı:
Bende katkıları ile bu kampı çok güzel yapan herkese çok teşekkür ederim. Çok keyifli ve eğlenceli bir kamp oldu sizlerin sayesinde...
Reha Abicim Fotoğraflar çok güzel ellerinize sağlık.
Sabah Erken çok güzelmiş etraf.

Selamlar

Ender
Ender kardeşim,
yaşlanmanın en iyi tarafı.. zamanın kıymetini bilip erken kalkıyorsun ve bu kareleri görebiliyorsun ;-)) Yaşlanmanın da güzel tarafları var.. tekrar tesekkurler organizasyon icin.. reha

reha' Alıntı:
Ender kardeşim,
yaşlanmanın en iyi tarafı.. zamanın kıymetini bilip erken kalkıyorsun ve bu kareleri görebiliyorsun ;-)) Yaşlanmanın da güzel tarafları var.. tekrar tesekkurler organizasyon icin.. reha

Reha Abicin ilk gezenbilir kampim yaklasik 3 sene once gene senin guzel karelerin ile senlenmisti.
Aynen devam ediyorsun.
Ellerine saglik.

Burak

reha' Alıntı:
Ender kardeşim,

Reha abicim, bence :smiley: yaşlanmanın en iyi tarafı gecenin büyük bir kısmını bir tshirt ile geçirebilmektir, erken kalkmakta çok büyük bir özellik ama; bence bunlar esas ve bariz gençleşme işaretleri sanki.

Ayağınıza yüreğinize sağlık

Selamlar

Gerçekten çok güzel vakit geçirilmiş, şehrin o boğucu kirli havasından doğanın o güzel renkleriyle uyanmak, sabahın soğuk ama sisli havasından solumak işte bu her şeye değer çok güzel kareler çok beğendim...

arkadaslar sizleri tebrik ederim super bi kamp olmus mekanda bizim buraların en güzel mekanlarından biri
devamıNı Bekleriz.:D

Reha abi kareler supermis. Emegi gecen arkadaslara cok tesekkurler. Geceyarisi kacmak durumunda kaldik, muhabbetler super ortam cok guzeldi. Artik LR gezisine mutlaka LR ile gelecegimdir :smiley:

Gerçekten çok keyifli bir kamptı. Yapımda ve yayında emeği geçen herkesi emeğine ve yüreğine sağlık.

Bir sonraki kampta görüşmek üzere.

Reha Abi ellerine ve gözüne sağlık çok güzel fotoğraflar yakalmışsın. Benim büyük makine getirmediğime pişman ettin :smiley:

Çok eğlendiğim kamplardan biri oldu. Çok güldük. Güzel insanlarla tanıştık. Eski tanıdıklarımızla daha çok kaynaştık. Gezenbilir kamplarında ilginç bir durum yaşanıyor. Bir sene önce gördüğün bir arkadaşınla tekrar biraraya geliyorsun. Muhabbet bir sene önce kaldığı yerden devam ediyor. Sanki en son 3-5 gün önce konuşmuş gibi. Bu durum beni hem çok şaşırtıyor, hem de çok hoşuma gidiyor. Yine de bu kampları daha sık yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Ağva kampından sonra Ercuva kampını arayı fazla açmadan yaptık. İnşallah her ay bir kamp yapacak duruma geliriz.

Reha abinin fotoğraflarına bayıldım. Özellikle sabah çektiklerini çok kıskandım. Bir sonraki kampta sabah erkenden yanındayım abicim :smiley:

Fotoğraflara buyrun.

DSC2181

DSC2182

DSC2186

DSC2189

Ercuva yaylası ya da yolda giderken tabelada gördüğüm Erci ova yaylası istanbul'a 2 saat 30 dakika mesafede 1150 metre yüksekte yer alıyor. Kocaeli Yuvacık barajından İnönü yaylası istikametine gidiliyor. İnönüden bir sonraki yayla Ercuva. Ayrıca Adapazarı Pamukova üzerinden gitmek de mümkün.

DSC2187

DSC2203

DSC2205

DSC2208

DSC2212

Hava çok güzeldi şansımıza. Cuma akşamından giden arkadaşlar sıkı bir yağmura yakalandılar. Fakat Cumartesi öğle saatlerinde yerler kurumuş, güneş açmıştı.

DSC2194

DSC2197

DSC2198

DSC2202

DSC2207

Gece ateşin başında güzel sohbet vardı. Geç saatlere kadar kimse ortamı bırakıp çadıra gitmek istemedi.

DSC2216

DSC2226

DSC2241

DSC2227

DSC2250

Pazar sabahı (aslında öğlen olmuştu) kısa bir yürüyüş yaptık. Sonbahar manzaraları beni benden aldı

DSC2289

DSC2290

DSC2292

DSC2303

DSC2293

İnönü yaylasına doğru yaptığımız yürüyüşte orman köylülerinin kestiği odunları gördük

DSC2307

DSC2311

DSC2320

DSC2327

DSC2331

Son fotoğraflara geliyoruz

DSC2317

DSC2305

DSC2304

DSC2324

DSC2352

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR