Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,658

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Bir kaç fotoğraf benden..

20121103 142842

20121103 151512

20121103 164736

20121103 163945

20121103 171234

kamp çok güzel geçmiş rehabey,fotolar süper ben neyazıkki aracımda çıkan sorundan dolayı katılamadım,üzülmüştüm fotoları görünce dahaçok üzüldüm,napalım sağlık olsuın birdahaki kampa inşallah.

bekirgümüş' Alıntı:
kamp çok güzel geçmiş rehabey,fotolar süper ben neyazıkki aracımda çıkan sorundan dolayı katılamadım,üzülmüştüm fotoları görünce dahaçok üzüldüm,napalım sağlık olsuın birdahaki kampa inşallah.
Bekir bey,
sağlığımız yerinde olsun .. nasılsa yine yaparız.. selamlar, reha

Doğa güzel, kamp güzel, insanlar güzel. Bu güzellikleri görüntüleyen fotolar güzel. Daha nice güzel kamplar olur inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR