Firüs Başarı İle Yüklenmiştir (defender)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özgür.yörüker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,768

Etiketler
Ynt: Firüs Başarı İle Yüklenmiştir (defender)

Hoş bulduk arkadaşlar.

Yaklaşık 7,8 yıldır Defender' lar konusunda araştırma yapıyorum.
yoğun iş temposu gereği foruma çok vakit ayıramadım (Kendi Tabirimle Gezenbilemedim).
110 V8 defender hayalim var. zaman içerisinde güzel paylaşımlarda bulunacağımızı düşünüyorum elimde bir çok doküman var (Her yerde bulunabilecek türden ancak detaylar konusunda da bildiğimiz kadar yardımcı olmaya çalışacağım)

Bir gün 110 için yardım isteyebilme dileklerimle.
Tüm üyelere saygılar.

İyi dilekleriniz için teşekkürler bu hafta çok yoğun bir çalışma temposu vardı foto çekemedim tamponu ve yan basamak borularını tamamladık toz boya yaptırmaya bıraktık sepetin içine 40x40 aralıklı tel kafes kaynattık haftaya boyaya bırakırız bunlar işin görünen yüzü bunların dışında bir çok arkadaş iyi bilir ;D ne detaylar var

Çalışmayan bazı arkadaşlar boş durmamış bir kaç kare çekmişler :smiley:

34

dturan' Alıntı:
Özgür senden natua ya rakip çıkacak gibi geliyor :D
Yok Derya natua dan ancak kopyalama yapıyoruz :smiley:
Bildiğin gibi değil gazı verdik enişteye sen defenderi al ben elimden geleni yaparım dedim benim araca zor vakit ayırıyordum şimdi 2 oldu ;D biliyorsun defenderde o kadar çok detay ve yapılabilecek işlem var yap yap bitmiyor
neyseki konu defender de çekiliyor ;D başka bir şey olsa çekilecek gibi değil

selamlar

kaputtaki fiber mi yoksa plastik mi?

bir de onu taktıktan sonra alttan o kadar kısmı kesip açmak mümkün mü motorun ust kısmına yer açmak için?

göktu' Alıntı:
selamlar

kaputtaki fiber mi yoksa plastik mi?

bir de onu taktıktan sonra alttan o kadar kısmı kesip açmak mümkün mü motorun ust kısmına yer açmak için?
Selam Göktu abi natua dan aldık malzeme fiber kesme işi için ek işlem gerekebilir kaputun içi boşaltılırsa kenarlarda atıklık yapabilir içeriden bir çıta kullanarak sıkılırsa atıklık olacağını sanmam

mrdnmz' Alıntı:
ben daha debriyajı halledemedim sen hepsini bitirdin ;D ;D
Debriyaj en zoru. Biryere kıpırdayamadıktan sonra hiçbirşey yapamıyorsun. Tabi benim gibi seyyar tamirhane gibi gezmezsen :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

burakuysal' Alıntı:
Derya inşallah senin bilgilerinin yarısına olsun erişebilirim.

LR adamı böyle yapıyor napalım :smiley: alışırsın zamanla Burak :smiley: römorku sırf bagajdaki yedekleri taşımak için yapıyorum. Bir adam çantasında marş motor kömürüyle gezermi? :smiley: düşün artık :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR