Firüs Başarı İle Yüklenmiştir (defender)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özgür.yörüker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,088
Ynt: Firüs Başarı İle Yüklenmiştir (defender)

Derya istersen bizim kaportacıya gidip pazarlık ederiz dediğim fiyatlara hallederiz inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler

burakuysal' Alıntı:
Derya istersen bizim kaportacıya gidip pazarlık ederiz dediğim fiyatlara hallederiz inşallah.

Aslında benim boyacıdan çok kaportacıya ihtiyacım var. Arka camların orjinallerini aldım 1 senedir depoda duruyor onları taktırmam lazım. Şimdiki camlar silikonla yapıştırılmış sökülünce ortaya nasıl bir kaporta iişi çıkar bilmiyorum :smiley:
Dediğin gibi gidip göstermekte fayda var.

madem komple soktun daha iyi bi ses ve isi izalasyonuda yaptirsaydin ilerde iyiki yaptirdim dersin.

oguzhan3434' Alıntı:
madem komple soktun daha iyi bi ses ve isi izalasyonuda yaptirsaydin ilerde iyiki yaptirdim dersin.

Araç benzinli ses sıkıntısı olmadığı için yaptırmayı düşünmedik birde ıslanınca sorun oluyor bu şekilde temizliği ve bakımı daha kolay

dturan' Alıntı:
Aslında benim boyacıdan çok kaportacıya ihtiyacım var. Arka camların orjinallerini aldım 1 senedir depoda duruyor onları taktırmam lazım. Şimdiki camlar silikonla yapıştırılmış sökülünce ortaya nasıl bir kaporta iişi çıkar bilmiyorum :smiley:
Dediğin gibi gidip göstermekte fayda var.
Derya sana camcı lazım olabilir ;D senin camlar yeni çıkan araçlardaki gibi yapıştırmaya benziyor o bölge biraz ince zarar vermeden camı alırlarsa yapışkanı kazımak kalır cam yuvasında kesme yapmamışlardır inşallah bizde kendi camını koymadık lastikli cam koydurduk
macun konusunda aklısın defenderderin kaportasındaki büyük dalgalanmaları macunla almaya kalkarsan sıva gibi bir şey olur herhalde ;D küçük noktasal yerlerin dışında macun çektirmedim birde farklı bir macun var metal katkılı daha sağlam macun öncesi de metalin çıktığı bölgelere farklı bir astar varmış metal pas ve oksitli yerlerdedaha başarılıymış onu kullandık

Özgür Abi eline emeğine sağlık, maşallah çok güzel bir araç olmuş. Zamanı geldiğinde başını çok ağrıtıcam abi biliyorsun :smiley:

unalkurt' Alıntı:
Özgür Abi eline emeğine sağlık, maşallah çok güzel bir araç olmuş. Zamanı geldiğinde başını çok ağrıtıcam abi biliyorsun :smiley:
Baş ağrısı ne demek Ünal biliyorsun defender ciler birbirlerine ne kadar yardımcı olursa o kadar mutludur defender in doğası yardımlaşmak :smiley:
Araç ararken nerede olduğu önemli değil o ilde mutlaka defender sahibi vardır hangisine rica etsen gidip bakar ben hatta trabzondaki bir araç için Ahmet Taha yı aramıştım sağolsun aracın inciğini çinciğini aktardı

Yoğun bir süreçten sonra buradaki işi tamamladık

10470996 1425929791027496 8673710246830541310 n

Ya kendine usta diyen tembel insanların elinde harab oluyorsunuz. Ya da ciddi firmalara gidip parçalanıyorsunuz. İki şekilde de yıpranıyorsunuz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR