Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 422
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,503
Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Bir Antalya seyahatimde arabası görüp, orada bulunanlara '' bu araç kimin ?'' dediğimde ayak üstü tanışmıştık kendisi ile.
Daha sonraları forumumuzun üyelerinden olduğunu öğrendiğim Faruk beye Allahdan rahmet geride kalanlara sabırlar dilerim...

Etiketler

Yaradan kusurlarını affetsin, yakınlarına sevenlerine sabır versin...

herkese günaydın ben faruk abiyi otizmliler için düzenledğimiz günde tanıdım başka bir muhabbettimiz olmadı ama haberi okudugumda tüylerim diken diken oldu ve inanamadım acaba başka bir farukmudur diye aklımdan geçti. BAŞIMIZ SAĞOLSUN ÇOK İYİ BİR ABİMİZİ KAYBETTİK. seni her daim hatırlayacağız. sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. biz gezenbilir ailesi bi büyüğümüzü kaybetmenin şokunda ve üzüntüsündeyiz

Çok üzücü bir haber....Faruk Abi'mize Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum...Toprağı bol, mekanı Cennet olsun...

Kafamda hayalini kurduğum tüm offroad etkinliklerinde hep sizlerle, özellikle de enerjisi ile çevresine keyif katan Faruk bey ile olmak vardı, Kars'taki kısacık tanışmamızda bile bu keyifi hayatımıza katmıştı. Aracımı satıp Defender almaya niyetlendiğimde bile bir daha bir araya gelirsek Toyota-Land Rover atışmalarında kendisi ile keyifle sohbet edeceğimi düşünüyordum, ne diyeyim, çok ama çok yakınım birini kaybetmiş gibi sarsıldım, tanışmamız kısacık zamana sıkışıp kalmıştı ama onu tanımanın keyfi çok uzun sürecek diye umuyordum, Allah (c.c.) rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, ailesine ve tüm camiamıza sabırlar diliyorum..

"Seni azıcık tanıyanlar bile ardından keyif ve sevgiyle bahsediyorsa DOĞRU ADAMSIN demektir, şimdilik hoşçakal değerli abim..."

faruk abi seni unutmayacagız mekanın cennet topragın bol ruhun şadolsun :'( :'(

Ben de kendisini bir çok insan gibi sanal ortamdan tanıyordum,ama buraya yazdıklarından çok sevecen,yardımsever hayatı dolu dolu yaşamayı seven hayat dolu bir insan olduğu belliydi.Her ne kadar yüzyüze tanışmamış olsak bile haberi duyduğumda çok sevdiğim yakınımı kaybetmiş kadar üzüldüm.Allah geride kalanlara sabır versin,mekanın cennet olsun Faruk Abi.

Biraz önce telefon ile öğrendim acı haberi, şoktayım, çok üzgünüm, çok üzgünüm, kelimelerin yetersizliğini yaşıyorum, bu hiç yakışmadı sana Faruk Abicim, senin neşen, sevecenliğin, daima dost elini uzatman hiç bir zaman unutulmayacak, seni yüreğimizin bir köşesinde taşıyacağız daima, mekanın cennet olsun, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum...

sanırım sözün bittiği yer ; buradan tanıyıp buradan sevdik faruk abiyi şahsen tanışmak nasip olmadı ama haberi okuduğum anda içim burkuldu ; hep gülen fotoğraflarını görürken bu kara haber hiç olmadı ; Allah rahmet eylesin , mekanın cennet ruhun şad olsun ; geride kalan ailesine sabırlar dilerim

Allah rahmet eylesin, aileye ve tüm camiaya allah sabır versin. Huzur içinde yat Faruk Abi :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Kendisini hep Sarı Toyotasıyla hatırlayacağım. Mekanı cennet olur inşallah. Allah ailesine sabırlar versin. :(

Öncelikle Ailesinin, Gezenbilir' in ve Antalya' nın başı sağolsun.

Nur içinde yat Faruk ağabey mekanın cennet olsun...Ailesine Allah sabırlar versin.Söyleyecek birşey bulamıyorum çok üzgünüm...

Bu acı haber gerçekten çok üzücü Faruk Abi ile tanışmasamda birçok etkinlikte kendilerini görüyordum tüm gezenbilir ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun çok değerli bir abimiz aramızdan göçtü gitti ALLAH mekanını cennet eylesin.

Faruk abim bambaşka bir insandı.kalender yardımsever,sevecen nazık kısaca adam gıbı adamdı.Abimizin bizden ayrıldığına inanmak istemiyorum hala. Ruhu şaad olsun, geride kalan ailesine ve tüm camiaya sabır ve başsağlığı diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR