Düzce Off-Road Team

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DÜZCE OFFROAD TEAM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 357
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,613
Ynt: Düzce Off-Road Team

İşte herkesin beklediği süprizi dosod gerçekleştirdi.tüm hayal kırıklığına uğrayanların yüreklerine su serpti helal sana serkan abi bizi çok mutlu ettin.şimdi sıra bizde bu oyunların çok güzel sonuçlanması için elimizden geleni yapmalıyız.haydi tüm offroad severler hep beraber bir araya gelerek bu organizasyonu çoşturalım.eminim önceki yörük yaylası etkinliğinden de kalabalık olacağız.ercova şenlikleri iptalinden sonra çantasını aracını hazırlayan ve yarı yolda kalan madur olan dostlarımızı memlun etmek amacıyla yeni bir organizasyona ev sahipliği yapan dosod kulubune teşekkür ederiz.bu vesileyle herkesin bu konuyu inceden düşünüp bu organizasyona iştirak etmesini temenli ederim.

Etiketler

mahirisa' Alıntı:
Murat bey,
kalan yarısını da bu organizasyonda kırarsızın olur biter :smiley: söz bu sefer sizi ben çekicem Navara ile :smiley: (geçen sefer vinçte bir sorun olmuştu. hallettik :smiley:)

Gecen sefer Lastik tercihim hatalıydı. Silverston hediye edecek bir sponsor bulursam Navara yı cekebilirim sanırım

Serkan bey KOZOFF olarak organizasyonda yanınızda olacağız bu akşam toplantıdan sonra katılım için ayrıca sayı ve araç bilgisi verilecektir.
Bu konuda elimizden geldiği kadar destek olmaktan memnuniyet duyarız.

ecovanın iptaliyle yıkıldık düzceyle hayata bağladık ölmezsek bu fırsatı kacırmam teşekkürler dosof

1-Mert Birincioğlu
2-Bircan Yarıcı
3-Murat BALCI
4-Celal EKSİLMEZ
5-Mustafa UZAVCI
6-Yunus YILMAZ
7-Selim ENDER
7-Aycan ÖZEN
8-Şener ŞEN
9-Haluk YILMAZ

KÖRFEZ OFFROAD OLARAK ETKİNLİĞİNİZE KATILAÇAGIZ. Bu aksam yapılacak olan sezon açılış toplantımızda detaylar arkadaslarla görüşülecek, Başkan Haluk Yılmaz tşklr..

şimdi keyfim yerine geldi:smiley: gene gün saymaya başladık:smiley: sinirle indirdiğim çadırımı uyku tulumumu tekrar yerleştireyim bagaja:smiley: şimdiden kolay gelsin dostlarım...yardım edeceğimiz bir şey olursa elimizden gelen seve seve....
Katılım fena olacak yine:smiley:

son_kral_54' Alıntı:
gecenin son yarışmacısıydım.italyan çukurunun çıkışı tambir set haline gelmişti.
hızlı girsen ön şahlanıyor,yavaş girsen araç kendini çıkaramıyordu.ben ikisinide denedim olan ön arrmuda oldu sinirinden çatlayıverdi orta yerinden :D
diyeceğim şu ilk yarışmacılar herzaman avantajlı oluyor.yarış esnasında bu gibi yerler biraz olsun düzeltilmeli.

Aman Abi bu sefer keşfe çıkmadan dalma yarışa. Hayatımda 200 km araç çekmedim, bir daha da çekmesem iyi olur :smiley:

jeomad' Alıntı:
Serkan bey sen dert etme ben kalanların hepsini peş peşe takıp cekerim. ;D

senin araç otomatik değil mi? otomatikse pek yanaşma çekmeye, bir de şanzuman problemi çıkartma başına :smiley:

Serko' Alıntı:
Aman Abi bu sefer keşfe çıkmadan dalma yarışa. Hayatımda 200 km araç çekmedim, bir daha da çekmesem iyi olur :smiley:
15 kişi küçücük bir cıvatanın çıktığını göremezsek olacağı bu :D
ustaya gittiğimde ufaktan bi yokladı ve eline aldığı bir civatayı sıktı,hepsi bu.şaka gibi.
ön armudu yaptıramadım halen vakit olmadı cenaze vs.şimdilik iki çeker yetiyor,
sponsor bulursam yaptıracam ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR