defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasakşehir07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 342
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 206,571
Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur

Eğer güncel ise ben alabilir miyim 1993 110 benzinli

Etiketler

Merhaba, imparator053@hotmail.com adresine gönderebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Şuan bir arazi aracım yok fakat 1990-1993 arası Land Rover Defender 110 benzinli veya dizel almayı planlıyorum. Öncesinde bu bilgilerin bana faydalı olabileceği düşüncesindeyim.

haklısınız ama mail adresinizi yollamanız gerekir ve kısa olanından size yollayayım alınca da tamir kataloğunu ve bakım kataloğunu yollarım

1992 model 2.5 Benzinli Defender 110 aracım için bana da yollayabilirseniz memnun olurum.

Selamlar

Ahmet Oral

ahmet_oral56@hotmail.com

Çok işime yarayacak, teşekkür ederim.

Selamlar

Ahmet

Ben de alabilir miyim hocam? landrlover@gmail.com

konuya yeni dahil olanlar için Özay bey in kısıtlı imkanlarla yardımcı olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bir de kendisine yardımcı olabilmek adına şöyle bir link ekleyeyim. Bilgi her zaman değerlidir sonuçta.

http://www.landroverweb.com/landrover/pdf-land-rover-manuals/defender-puma-td5-300tdi-200tdi-turbo-diesel-v8-petrol/

emre bey bende sizden telefon gelmesini bekledim ama sanırım artık kargoyla gelecek cd niz. :( dün hazırlamıştım sizin bu mesajınızı görmeden ve kısıtlı imkan derken maalesef vınn kullandığıma pişman olmaya başladım artık.bununda çözümünü bulacağım inşallah

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Özay bey hiç kargoyla uğraşmayın ben illa ki denk getiririm. Unimog bekliyorum alınca geleceğim :smiley::smiley:

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Özay bey hiç kargoyla uğraşmayın ben illa ki denk getiririm. Unimog bekliyorum alınca geleceğim :smiley::smiley:

Rica etsem düz dizel için olanını tekrar gönderebilir misiniz?

ferhanozkul@gmail.com

saygılar,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR