defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasakşehir07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 342
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 206,571
Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur

Özay Bey, dosyayı aldım. Teşekkürler.

Etiketler

değerli arkadaşım bende bu hastalığa bulaştığım için cd'yi rica edebilirmiyim ?

adresinizi mail olarak yazarsanız yollamaya çalışırım. bahcivankurt@gmail.com

selamlar Özay Bey

2,5 düz dizel için olanları da mrdnmz@overlandturkey.com adresine yollayabilir misiniz?

Teşekkürler.

emre bey hemen yollarım siz bu başlığı geç gördünüz sanırım.size daha sonra uygun bir zamanda tüm defenderların kataloglarını yollayayım.düz dizeli hemen yolluyorum

emre bey mail adresinde sorun var sanırım iletilmiyor gönderilmiyor mailler

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Bir sorun gözükmüyor müsait olduğunuzda tekrar dener misiniz?

Teşekkürler.

emre bey özelden adresinizi yazarsanız size cd yollamam daha mantıklı gelecek sanırım çünkü tüm defenderları ve belki lazım olur diye unımogla ilgili bilgileri de yollarım

merhaba hayırlı geceler .. 110 kasa 2,5 düz dizel bilgilerini rica edebilir miyim mail adresim .ozkandilsad30@hotmail.com .teşekürler.

yollamıştım size dilsad saat 13 19 itibarıyle iletilmiş.konusuz olduğu için görmemiş olabilirsiniz.yada diğer seçeneğine düşmüştür.

yasakşehir07' Alıntı:
yollamıştım size dilsad saat 13 19 itibarıyle iletilmiş.konusuz olduğu için görmemiş olabilirsiniz.yada diğer seçeneğine düşmüştür.
:smiley: evet kusura bakmayın teşekkür ederim gelmiş istenmeyenlere gelmiş mail ,kendini güncellememiş iletişimi uydudan aldığımız için ağır kalıyor iyi geceler tekrar ...

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

yasakşehir07' Alıntı:
emre bey özelden adresinizi yazarsanız size cd yollamam daha mantıklı gelecek sanırım çünkü tüm defenderları ve belki lazım olur diye unımogla ilgili bilgileri de yollarım

Unimog mu :smiley: kulağıma su kaçırmayın :smiley::smiley::smiley:

Adresi yazıyorum özelden ve tekrar herkese mutlu yıllar ...

valla hiç sormayın.mayısta balıkesirdeki unımog gitti bedavaya.22bine ankaradaki biri ismini yazmayayım o almış ihaleden şimdi ellibine satıyor internette hemde eline anahtar almadan.bu işin ne kadar karlı olduğunu siz düşünün.okadar sordum çalışan arkadaşa ihaleye ne zaman çıkacak diye ama kaçırdım maalesef.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR