Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 459,656
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Kullananlara bir soru:
Marşpiyerin altina takilan basamak yada yan korumanin, sehir ici kullanimindaki dezavantaji varmi. Mesela yuksek bi kaldirima sifir yanasirken surtmek yada o kaldirima inerken yada cikarken vurmak , carpmak gibi.
Yada baska turlu handikaplari varmi?
Simdiden cvplar icin tesekkur ederim.

Herkeze iyi haftasonlari

Etiketler

Ben kullanmıyorum ama olabilecekleri az çok tahmin edebilirim . Aracınızı sizden başka eşiniz kullanıuorsa mutemelen bi yerlere sürtecektir, kışın yağmurlu havalarda özellikle her inişte binişte pantolonunuzun paçası ona değecek ve çamurlanacak büyük bir ihtimalle , bir yere vurduğunuzda koruyucu olucağını düşünmeyin çünkü bağlantı yerleri çok zayıf olduğu için hem kendi hasar alacak hemde arkasındaki bakaliti çatlatacaktır

yan korumalr, krom sağlam malzeme ve sağlam bağlantı olursa, faydalı oluyor...

Sahibinden com da araç ilanı vermek yalan oldu , bundan sonra senede 3 farklı araç 1 er ay ücretsiz ilan verilebilecekmiş, daha sonraki her ay için 50 küsür tl ücret istiyorlar
Otoban kenarlarındaki büyük plazaların kirası ağır geldi herhalde

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun...

Image

Image

Image

Image

troyexplorer' Alıntı:
Sahibinden com da araç ilanı vermek yalan oldu , bundan sonra senede 3 farklı araç 1 er ay ücretsiz ilan verilebilecekmiş, daha sonraki her ay için 50 küsür tl ücret istiyorlar
Otoban kenarlarındaki büyük plazaların kirası ağır geldi herhalde

evet, öyle galiba...
bizim emlak ilanı da 2 aydır yatıyor pasifte... aracı ellemediler şimdilik, eli kulağında... talep azalınca şikayetler artınca, tornistan ederler... :smiley:
ticari ve paralı ilancılardan aldıkları yetmiyor galiba... hesaplarına bakmak lazım... VUK a uygunmu işlemler... :smiley:

Bütün Duster kullanıcılarına merhaba...

Bizde Duster kullanıcısı olduk...Araçtan genel anlamda memnunum...daha 500 km oldu gerçi...ancak bir sıkıntım var sanki.Durum şu ki...2.vitese atarken tak diye bir ses geliyor çoğu zaman...Diğer viteslerde sorun yok çok güzel geçiyolrlar ama 2.vitese atarken ses geliyor.Canımı sıktı bu olay.bu durum diğer dusterlardada varmı merak ettim...

Öyle bir şikayet bildiren görmedim ben, servise bir gösterin isterseniz
Araç ta es asr varsa ilk kalkışta arka taraftan derinden tok tok tok ses normal, direksyon kutusundan bozuk yollarda lakırtı gelmesinide mecburen normal kabul ediyoruz, bir süre sonra arka bagaj kapısından gıcırtı gelirse üstteki stop lambasının kapağını çıkartıp saça basan yerlerine nokta silikon yapıştır
Bide ön sağ sol cam köşelerinden yine gıcırtı gelebilir sebebi dıştaraftaki üçgen siyah parçaların cama sürtmesi onunda çaresi yine onları söküp cama sürten yerlerini bir şekilde yontmak gerekiyor

Yeni gördüğün konu esp asr nin sebeb olduğu ses sadece aracı ilk çalıştırdığında kalkıp biraz ilerleyince tak tak tak seri ses geliyor stop edene kadar bir daha gelmez ordan ayırt edebilirsin ,sen her 2. Vitese takınca geliyor dedin o farklı bişey

Stepnin ortasında ki kelebek somunuda bakın.
sıfır araçların hepsi gevşek.oda yapabilir.

Dacia'nın sitesinde konfigüratör bölümüne ön konsol eklenmiş yeni duster için konsol farkı alacaklar,eski konsollada yine satış devam edecek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR