CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuzne Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,624

Etiketler
Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

k

DSCN3090

Vinçte kullanacağınız sonsuz vidalı redüktörün 5 ton çekme gücüne sahip olduğunu iyi hesap ettinizmi?

Saygılar

Ersan

:smiley: haklısın onu daha hesaplamadık bu elimizde bulunan rediktör patlar catlarsa ozman hesabını yapıp yenisini alıcam.

Yanlış anlamayın ama redüktör 5.000 kg için gözüme çok ufak gözüktü, yapmak istediğiniz bir vinç ve ciddi kazalara, yaralanmalara ve üzücü olabilecek şeyler meydana gelebilir, bir vincin boşalmasından dolayı. Redüktörün üzerinde bir etiket varsa üzerinde yazan değerleri ve halatı saracağınız milin çapını bildirirseniz, redüktörünüzün ne kadar yükte emniyetli çalışabileceğini hesaplayabiliriz isterseniz.
Saygılar
Ersan

Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon HER MARKA ARACINA TANPON ROL BAR VİNC VE PORTBAGAJ

MERHABA ARKADASLAR tanpon rol bar karter koruma yan basamak port bagaj ve kafasında istediyi modeli veya resmi getirip aynısını uygun gercekten uygun ve kaliteli calısmalarla memnun olacaksınız.

DSCN3052

şimdi cj icin port bagaj ve yan kapı calısmalarındayız kapısı yok diye üzülmeyin gelin istyediyiniz kapıyı yapalım . tamamen el emeyi

kuzne' Alıntı:
şimdi cj icin port bagaj ve yan kapı calısmalarındayız kapısı yok diye üzülmeyin gelin istyediyiniz kapıyı yapalım . tamamen el emeyi
bilader helal olsun sana..
iddalı ve sanatkar el emeği adamına ayakta selamını alırım.
işlerin rast gele.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum tampon çok harika olmuş
farların görüşünü etkiliyomu acaba

hayır farlarda görüşümü hıc etkilemiyor artı ağresif bir görüntü ve şık duruyor... güzel bir model oldu. ben cok beyeniyorum tanponumu. :D

muratbilici' Alıntı:
bilader helal olsun sana..
iddalı ve sanatkar el emeği adamına ayakta selamını alırım.
işlerin rast gele.
övgüleriniz icin cook tesekkür ederim sizde gercekten oldukca tecrübe ve bilgi sahıbısınız yorumlarınız fikirleriniz bana cok faydası oluyor tekrar teşşekür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR