CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuzne Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,320
Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

Alt tampon çok sade durmuş ama o çizdiğiniz yerlere sanırım vinç konulacak o zaman dolu bir görüntü olur yakışır.
Üst tarafta ise alt tampona monteli olan demirler ince bence kalınlaştırın. Zira bi yere dayanıldığında çabuk eğilir. Ortadaki kalın boruyu bi numara inceltin derim.

Kargaya yavrusu şahin gelirmiş ;D Bir de benimkine bakın isterseniz. Benim de borular ince ama darbeyi karşılayacak olan dik duran demirler...

Etiketler

Tampon şekli güzel iyi düşünülmüş ama yüksekliği biraz kalın gibi 5-10 cm az olsa daha kibar görünürmüş. Daha kalın malzemeden olması gerçekten daha sağlam olmasını sağlardı kanaatindeyim. kolay gelsin.

Üstteki boru farları kapatmış daha aşağıda olmalıydı. Ortadaki boru neden o kadar kalın?

dogru söylüyosunuz arkadaslar asama asama deyisiklikler devam ediyor izleyin hep beraber göreceğiz

Sis farı çok şık olmuş. ;D güzel oluyor kolay gelsin.

eline sağlık usta çok güzel olmuş.böyle kafasına göre yapılan işlere hasta oluyorum ya.

monster' Alıntı:
eline sağlık usta çok güzel olmuş.böyle kafasına göre yapılan işlere hasta oluyorum ya.
tesekkür ederim arkadsım simdi hidro vinci yapıp adapte eetmeye calısıyorum bakalım hayırlısı

5 ton koparma gücünde bir vinc tasarladık 40 mt 10 luk halat kullanmayı düsünüyorum sizce yeterlimi