CJ - 5 ve CJ - 7

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 251
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,406
Ynt: CJ - 5 ve CJ - 7

ykp81' Alıntı:
gün geçtikçe güzelleşen bir cj7. ama ben şu dodiklere bir türlü ısınamadım nedense!!

Çok teşekkür ederim bu dodiklerin CJ ye daha çok uyduğunu düşünüyorum.....

Etiketler

hayırlı uğurlu olsun 2 cj de. cj-5 i internetten bi sürede ben takip etmiştim. hatta sahibinin dediğine göre plakasındaki ft harfleri sahibinin adı ve soyadıymış :smiley:. nakit sıkıntısından dolayı alamamıştım. sana nasip olmuş. ama fazla bekletme onuda ya. cj 7 için ne diyebilirimki mükemmel olmuş. bu arada apo dayıyada bittim heee:9 kurban olsun onun nasırlı ellerine bu yeğeni:smiley: tanımıyorum ama bizimde sevgi selamlarımızı ilet ona. ellerine emeğine seninde kesene sağlık. kupa takozu olarak get kullansaydınız keşke. renk konsuna gelince turuncuyu tam gaz destekliyorum. yapıştıııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;D ama söyliim krom aksesuarların büyük ihtimalle turuncu renkte kaybolur. üşenme ve masraftan kaçma krom aksesuarlar yerine ( menteşeler tampom vs vs ) krom olmayanları al ve onlarıda özellikle mat siyah renge boyat sonrada geç aracın karşısına '' sen nasıl bir varlıksın'' diyerek kullanıyorsan sigara tüttür kullanmıyorsan ince belli bardakça çay iç ;D ;D ;D hadi hadi fotolara devam. işim var diyosun bu ne iş diilmi bu??? onca insanı heyecanlandır ağzının suyunu akıt sonra işim vardı foto koyamadım diye beklet..... olmuyor olmuyooooooooorrrrrrr ;D bu arada en önemli detay land rover çişşşşşşşşşşşşş hehehehhe koptum ;D ilk iş yarın arabanın en görünür yerine çakıyorum o stickerden ;D kolay gelsin...

Driver67' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun 2 cj de. cj-5 i internetten bi sürede ben takip etmiştim. hatta sahibinin dediğine göre plakasındaki ft harfleri sahibinin adı ve soyadıymış :smiley:. nakit sıkıntısından dolayı alamamıştım. sana nasip olmuş. ama fazla bekletme onuda ya. cj 7 için ne diyebilirimki mükemmel olmuş. bu arada apo dayıyada bittim heee:9 kurban olsun onun nasırlı ellerine bu yeğeni:smiley: tanımıyorum ama bizimde sevgi selamlarımızı ilet ona. ellerine emeğine seninde kesene sağlık. kupa takozu olarak get kullansaydınız keşke. renk konsuna gelince turuncuyu tam gaz destekliyorum. yapıştıııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;D ama söyliim krom aksesuarların büyük ihtimalle turuncu renkte kaybolur. üşenme ve masraftan kaçma krom aksesuarlar yerine ( menteşeler tampom vs vs ) krom olmayanları al ve onlarıda özellikle mat siyah renge boyat sonrada geç aracın karşısına '' sen nasıl bir varlıksın'' diyerek kullanıyorsan sigara tüttür kullanmıyorsan ince belli bardakça çay iç ;D ;D ;D hadi hadi fotolara devam. işim var diyosun bu ne iş diilmi bu??? onca insanı heyecanlandır ağzının suyunu akıt sonra işim vardı foto koyamadım diye beklet..... olmuyor olmuyooooooooorrrrrrr ;D bu arada en önemli detay land rover çişşşşşşşşşşşşş hehehehhe koptum ;D ilk iş yarın arabanın en görünür yerine çakıyorum o stickerden ;D kolay gelsin...

İlgi ve temenniler için teşekkürler şimdiye kadar boyanmış olması gerekiyordu ama zamansızlık ve maddi olarak biraz yordu zaten krom aksesurların bir çoğundan rengi değiştirince kurtulucaz hala araca mekanik işlemler uygulanıyor makasların durumunda şikayetçi olduğum için dün 4 inc yüksltme kiti uygulandı ilgili fotolarıda eklicem fren blataları ve hortumları yenilendi apo dayıya selamı iletirim sevgiler...

sizde benim gibi kl 71 tercih etmişsiniz çok yakışıyo cj ye umarım vazife yapar bende 5 tane 35 aldım yeni
allah nazardan saklasın boçamurlu günler

evedilaz' Alıntı:
sizde benim gibi kl 71 tercih etmişsiniz çok yakışıyo cj ye umarım vazife yapar bende 5 tane 35 aldım yeni
allah nazardan saklasın boçamurlu günler

Kesinlikle katılıyorum tüm Cj leri saklasın : O)

kolay gelsin. ya bişey dikkatimi çekti sormak istedim. çamurluklar araziye çıktığında lastiklere sürmeyecekmi? denedinmi hiç? lastikler yakın gibi duruyoda! gerçi araziye girmişsin sanırım. kafama takıldı yaaa ???

Driver67' Alıntı:
kolay gelsin. ya bişey dikkatimi çekti sormak istedim. çamurluklar araziye çıktığında lastiklere sürmeyecekmi? denedinmi hiç? lastikler yakın gibi duruyoda! gerçi araziye girmişsin sanırım. kafama takıldı yaaa ???

sanırım bu fotolardan sonra 3 inç yükseltme uygulandı araca

Driver67' Alıntı:

Araca 4 inç yükseltme kiti uygulandı fotolarını yüklemek için zamanım olmadı fotoları yüklicem ayrıca daha uzun amortisörler kullanıldı

4 inç yükseltme kiti uygulandı ... ayrıntılı fotoları daha sonra yüklicem şimdilik bunlar

IMG 0358

IMG 0360

IMG 0361

tamam anladım. hadi ama artık boyat şunu ;D ali abiyede söylemiştim aynısını sanada söylemek istiyorum. gemi astarı kullan boya altına ;)

Driver67' Alıntı:
tamam anladım. hadi ama artık boyat şunu ;D ali abiyede söylemiştim aynısını sanada söylemek istiyorum. gemi astarı kullan boya altına ;)

Şimdiye kadar boyanması gerekiyordu zaten ama bunuda takalım şuda eksik olmasın derken çok oyalandım daha beklediğim parçalar var ( tamponlar ) birde yaz geliyor boyanırken çok zaman kaybederim diye korkuyorum ve erteliyorum daha içinde hiçbir değişiklik yapamadım koltuklar falan değişecek ......İlginize teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR