CJ - 5 ve CJ - 7

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 251
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,708
Ynt: CJ - 5 ve CJ - 7

Ellerinize saglık gerekten cok güzel gidiyor hersey, özellikle motor fotolarındaki temizlik fazlasıyla takdiri hakediyorBirkaç sorum olacak size
1- Karburator değişikliği sonrasındaki düşünceleriniz nelerdir yakıt-performans?
2-dana 44 diiferansiyeli maliyeti ne oldu?

Simdiden teşekkurler ve kolay gelsin...

Etiketler

dodikler süper olmuş ellerine sağlık ya abi sen bu işi çok iyi yapıyorsun ellerin dert görmesin

kkurtagic' Alıntı:
Ellerinize saglık gerekten cok güzel gidiyor hersey, özellikle motor fotolarındaki temizlik fazlasıyla takdiri hakediyorBirkaç sorum olacak size
1- Karburator değişikliği sonrasındaki düşünceleriniz nelerdir yakıt-performans?
2-dana 44 diiferansiyeli maliyeti ne oldu?

Simdiden teşekkurler ve kolay gelsin...

İlginize çok teşekkür ederim .Karbüratör değiştikten sonra açıkçası aracı daha hiç kullanmadım... Yakıt performansı olarak ne olur hiç bilmiyorum bu karbüratör için yabancı sitelerde performan bujileri ve kabloları - headers ile kullanıldığında %18 oranında performans artışından bahsediyorlar. Ayrıca yakıt tasarrufuda sağladığı söyleniyor. Bu performans artışını net olarak yakalamak için şanzımanı baştan topladık, baskı balata değişti ayrıca lpg sistemini komple iptal ettik sıfır benzin deposu alındı benzin kablolarına kadar değişti. headers takıldı bujiler değişti buji kabloları değişti. ( kullanmaya başladıktan sonra yorumlarımı yazarım )

dana 44 dif için harcanan para aracın modifikasyonlarını yapan değerli Apo dayı sayesinde piyasa şartlarının çok daha altında rakamlara halledildi... ( özelinize mesaj atıyorum )

şesuvar' Alıntı:
dodikler süper olmuş ellerine sağlık ya abi sen bu işi çok iyi yapıyorsun ellerin dert görmesin

İlgin ve övgülerin için çok teşekkür ederim daha bitmedi tamponları ve rengi değişsin daha da güzel olucak diye tahmin ediyorum darısı sizin başınıza sevgiler.

EM5' Alıntı:
Onur hardtop çalışması son sürat devam ediyor ve boyaya yetişecek gibi gözüküyor :smiley:

Hadi bakalım heycanla bekliyorum bugün döndüm pazartesi sabahı görüşürüz. : o )

up8453' Alıntı:
masallah arac guzel gozukuyor yenı fotolarını beklıyoruz

Çok Teşekkürler 10 gündür istanbul dışındaydım Pazartesi günü yeni resimleri yüklerim

SDC10795

Bir fotoğrafta ben ekliyeyim dedim :eek:

Heyacanla okudum yapılanları emeğinize sağlık yeni bir canavar daha doğuyor artık darısı benim başıma en kısa sürede cj 5 imi bende yeniden canlandırmaya çalışcam:smiley:

ilkakdeniz' Alıntı:
konuyu hortlatayım dedim
bitti mi bu hikaye yoksa devam edecek mi :smiley:

Yook bitmedi hala devam ediyor da işlerin yoğunluğundan jeep ile ilgilenemedim en kısa zamanda yeni fotoları eklicem boya öncesi son rutuşlar......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR