CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan micoz01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 221,461

Etiketler

arkadaşlar Wj kasa 1999 jeepim pert olduktan sonra 2004 Wj Overland aldım eski aracıma 73 lt lik simit depo takmıştık daha büyük takabilen oldumu simit depolar muayneden geçmiyor deniyor doğrumudur bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler....................... selamlar..................

Simit depolar geciyor. Ben de Lovato marka 73 lt taktim ama kapagi traslatmak zorunda kaldim. Buyugu cok zor. Atiker 76'lik tankin sekli farkliysa belki o olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burak bey 73 lt depo markası damı Lavato teşekürler.............

traşlayınca tam oturdumu............. Muayinenizi ne zaman yaptırdınız..............

yurtdışında 86 lt kadar takanlar var sanırım ...................

Sistem zavoli, tank lovato.

Bagajda istepneyi cikarinca bi bombe var. O bombe tanki havada tuttugu icin buyuk tank girmiyor. O bombe dovulup alcaltilabilir mi bilmiyorum. Kapagi traslayinca tam oturdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burak bey bombenin altı benzin deposu sadece stepme tutucu kesilebiliyor sanırım benzin pompasıda tam o bombede onun için fazla bişey yapılamıyor.............

Merhaba ,
Uzun zamandır wj arayisindayim.
Malum sitede bütçeme uygun bulabildiğim 308858487 ilan hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.
Yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Üstadın;

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama yinede sormadan geçemedim. banada 1 tane 4.7 alalım. hala forumdaysanız mutlaka mesajınızı bekliyorum

Alalim üstad.
ilanlara bakalim model yıl ve bütce söylersen hepsini arastiririz kardesim
ulaşabileceğim bi irtibat numası yollarmısınız? yada 505 981 81 59 numaralı telefondan gün içerisinde ararsanız çok sevinirim. Kafamda birsürü konu var. fikir almam lazım

Merhabalar,ismim Burak, yeni uyeyim. RR P38 ya da WJ arayisindayim,konulari okuyorum ancak paylasabilecek kadar bilgi sahibi degilim henuz. Selam vermek istedim.

Vealeykumselam Aeroplane burak bey

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi