CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan micoz01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,264

Etiketler

arkadaşlar Wj kasa 1999 jeepim pert olduktan sonra 2004 Wj Overland aldım eski aracıma 73 lt lik simit depo takmıştık daha büyük takabilen oldumu simit depolar muayneden geçmiyor deniyor doğrumudur bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler....................... selamlar..................

Simit depolar geciyor. Ben de Lovato marka 73 lt taktim ama kapagi traslatmak zorunda kaldim. Buyugu cok zor. Atiker 76'lik tankin sekli farkliysa belki o olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sistem zavoli, tank lovato.

Bagajda istepneyi cikarinca bi bombe var. O bombe tanki havada tuttugu icin buyuk tank girmiyor. O bombe dovulup alcaltilabilir mi bilmiyorum. Kapagi traslayinca tam oturdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burak bey bombenin altı benzin deposu sadece stepme tutucu kesilebiliyor sanırım benzin pompasıda tam o bombede onun için fazla bişey yapılamıyor.............

Merhaba ,
Uzun zamandır wj arayisindayim.
Malum sitede bütçeme uygun bulabildiğim 308858487 ilan hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.
Yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

yaw sen nediyorsun outlaw arkadasim.bende ne wj ler gordum.
antalya da izmirde ankarada istanbulda ve hatayda.ben araca bakmadan test etmeden araclarin kaza trafik raporlarina da goz atiyorum.
aracin yanina gidince araci gormeye :::
-satici derki <. sag arka camurluk lokal
-bende derim ki on kafadan darbe almis fatura 2003 sensinde 15 000tl.(simdiki zamanda 40bin tl)
ee gelde kaziklanma.
o yuzden aldigim sattigim zjlerde hemen hemen bakar test eder yanimdaki test cihzini baglar alirim.
bu benim zevk hobiii kisaca jeep sevdasi....
benim sattigim wj problemsiz olur.o yuzden kimseler ne bizi kandirsin nede biz kandiralim..

ben ankarada 117-118 bin km bir arac ile ililendim.dedilerki sag arka camurluk veya sol boyali o kadar.ama aracta ufak tefekte olsa her yerde boya var.dediginiz gibi emniyet mud oglu mu biniyomus neymis.
boya takintisi olmayan baktirip alabilir.fakat bana gelmez.

simdi siz dediginiz icin yazdim.km oynanmis diye.
belkide ayni araci konustuk.

suan en son siyah wj aldim 2003 overland.(terciihim hep overland)
arac tertemiz.
aracin 2003 yilindan bu yana kaskosu(ozel kasko) devam etmis bugune kadar.kayitlarda baktirinca.
aracta boya hata veya trafik ve ozel kaskoya ait kaza raporu dahi yok.
arac motorda daha anahtar degmemişş.
ve en onemlisi de antalya hastalya mercedes te km km sine servis bakimlarina ulastim yapilmis.
unutmadan yedek anahtari ve kitapcilari ffaturasi dahi piril piril duruyor.

umarim herkese boyle arac duser..
bundan sonraki hedef lincoln.o zaman satarim.

bu arada overland serisi jantlar kromdur.ama piyasada ep boyalidir.bu aracta daha uzerindeki kendi orjinal rengiyle duruyor....

reklam yapmis giibi oldumm.ve uzattim.lincoln buldugumda satacagim ancak ve ancak....
Merhaba Üstadın;

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama yinede sormadan geçemedim. banada 1 tane 4.7 alalım. hala forumdaysanız mutlaka mesajınızı bekliyorum

Merhabalar,ismim Burak, yeni uyeyim. RR P38 ya da WJ arayisindayim,konulari okuyorum ancak paylasabilecek kadar bilgi sahibi degilim henuz. Selam vermek istedim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR