Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saboy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,560
Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

umarım bulunur genelde hıdırlıkdan cıkar. oralardaki bazı tipler araçları calıp hırsızlık yaptıkdan sonra yine oralara atıyolar. benim rent a car firmam olduğu için sıkca duydugumuz bir olay. umarım biranönce biryerlede rastlarız
bu arada özellikle hıdırlıkda görürseniz polis eşliğinde aracı alın. bizim komserin özellikle üzerinde durduğu bir konu bulduğunuz aracı polis olmadan almayın diye söylüyor.

Etiketler

Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda bulunur. Tüm arazi araçları dikkatimi çeker, algıda seçicilik olayı, artık daha bi dikkatli bakacağız. Eryaman, Sincan organize taraflarındayım.

Gecmiş olsun en kısa sürede bulunur inşallah. benim tanıdığım birinin de aracı calınmıştı ozan beyin aracı gibi hıdırlık , yakacık civarında 1 hafta sonra bulundu o bölgelere bakmakta fayda var, umarım içinde fazla yakıt yoktur cünki hırsızlar akaryakıt istasyonlarındaki kameralara yakalanmamak için araca yakıt almadan gidebildikleri yere kadar gidip yakıtın bittiği yerde terk ediyorlar.

Mesaj yazıp ,aracın bir an önce bulunması dileklerini yazan ve bulunduğu bölgelerde dikkat edeceğini söyleyen tüm arkadaşlara (Hamdi bey,Mustafa bey,Şükrü bey ve Erkan bey) çok teşekkür ederim....

Sadece Ankara'da değil heryerde olabilir gözümüz açık olsun sizlerede geçmiş olsun

Kayseri' de gözüm açık bi şekilde bekliyorum sanayide bazı işlerim olur gidince tanıdığım ustalarada haber veririm. Nevşehir civarında da kulağımız deliktir. İnşallah en kısa zamanda bulunur.

öncelikle geçmiş olsun ama böyle bir aracı ortalıkta gezdirmezler sanıyorum yada o kadar aptal olamazlar parçacılara bakmak en doğrusu olur kanaatindeyim

saboy' Alıntı:
Mesaj yazıp ,aracın bir an önce bulunması dileklerini yazan ve bulunduğu bölgelerde dikkat edeceğini söyleyen tüm arkadaşlara (Hamdi bey,Mustafa bey,Şükrü bey ve Erkan bey) çok teşekkür ederim....
birde plaka değştirmişte olabilirler,aracın varsa belirgin özellikleri onlarıda bilelim.

çok geçmiş olsun istanbulda kadıköy ve civarında takipteyim umarım en yakın zamanda ortaya cıkar

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşların da söylediği gibi aracınız farkedilmeyecek gibi değil. Türkiye'nin herhangi bir yerinden çıkabilir. Örnekleri yok değil. Hatta geçenlerde Çanakkale'de 16 yıl önce çalınan traktörüne Burdur'da (yanılmıyorsam) kavuştu birisi. Umarım yakın zamanda bulunur. Antalya'dayım, görürsem haber veririm...

Ankara -İskitler civarlarında bende takip ederim aracınızı.Geçmiş olsun

İnşallah tez zamanda bulunur güzel ve dikkat çekici bir araç, 4 levent ve maslakta takipteyim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR