Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan saboy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 70,549
Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

outlaw06' Alıntı:
Yahu araç bulunalı aylar olmuş:smiley:ben sırf başlığı ve ilanı okuyup yazmıştım.ama konuyu şöyle bir inceledim.polise sürekli dil uzatan ömer arkadaşı kınıyorum.çorbacı vs söylemlerin yeri bura değil.ama arabam çalındı diye arayıpta polis beklemeyin.2 sate geliyorlar.(başından geçmeyen atıp tutmasın 2kere başımıza geldi.çartık tüm araçlarımızda direksiyonn kilidi takılı parketmeye çalışıyoruz.)neyse geçmiş olsun

Güzelde konuyu sizin gibi ya başını ya sonunu okuyup da o atıfta bulunduğunuz ömeri benimle karıştırırsa şaşmam doğrusu bahse konu ömer ben değilim arkadaşlar karıştırmayalım lütfen

Etiketler

Baston kilit caydırıcı gibi... Gerçi benim orjinal immo ve alarmım düzgün çalışıyor ama adamlar kaldırmak istedikten sonra ne fayda...

Başka nasıl korunurki... Alarm ışığı sahte mi diye uzaktan patates atıyorlarmış önce...

dopamin' Alıntı:
Güzelde konuyu sizin gibi ya başını ya sonunu okuyup da o atıfta bulunduğunuz ömeri benimle karıştırırsa şaşmam doğrusu bahse konu ömer ben değilim arkadaşlar karıştırmayalım lütfen
...için rahat olsun abicim... :smiley:

Arkadaşlar benimde 9 sene önce galericiye verdiğim 85 model pajeromun bugün cezası ile beraber 6200 tl vergi borcu olduğunu öğrendim. muhtemelen mtv leri o tarihten beri hiç ödenmedi.. sizce nasıl bir yol izlemeliyim...

cheg' Alıntı:
Arkadaşlar benimde 9 sene önce galericiye verdiğim 85 model pajeromun bugün cezası ile beraber 6200 tl vergi borcu olduğunu öğrendim. muhtemelen mtv leri o tarihten beri hiç ödenmedi.. sizce nasıl bir yol izlemeliyim...

Aracınızı satması için galericiye verdiğiniz vekalet süreli mi idi aracın satış işlemi yapılmamış araç hala sizin üzerinizde kullanıcıya ulaşın ödemez ise aracı geri alırsınız

2004 ten beri mtv si yatmamış...dolayısı ile muayene ye de girmemiştir bu araç...araca ulaşacağımızı pek tehmin etmiyorum...maliyeden kağıt aldım şimdi. trafik tescile gidiyorum... aracı bir kısım vergisini düşerek hurdaya çıkartacaz sanırım. maliyeci arkadaş yönlendiriyor süreci...

geçmiş olsun hocam ankaradayım görürsem bu aracı gerekli yerlere bildireceğim

İlgi gösterdiğin için çok teşekkür ederim yiğit kardeş. Aracı hurdaya çıkarttık. 840 gibi bir rakama mal oldu. Araç büyük ihtimalle parçalanmıştır. Sevgiler...

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (özellikle Ankara'lı Üyeler)

Merak ettiğim bir konu var, mevzuat olarak hiçbir engeli olmamasına rağmen niçin hiçbir koşulda 10 senenin üzerine kasko yapılmıyor? Sanki tüm sigorta şirketleri ortak karar almış. Bir fikriniz var mı? Geen birinden duydum yapılıyor diye, ama tek tek şirketleri aramama rağmen yüksek bir fiyat bile vermediler.

Teşekkürler.

doğaberk' Alıntı:
Merak ettiğim bir konu var, mevzuat olarak hiçbir engeli olmamasına rağmen niçin hiçbir koşulda 10 senenin üzerine kasko yapılmıyor? Sanki tüm sigorta şirketleri ortak karar almış. Bir fikriniz var mı? Geen birinden duydum yapılıyor diye, ama tek tek şirketleri aramama rağmen yüksek bir fiyat bile vermediler.

Teşekkürler.

daha önce sigortam net vasıtasıyla yaptırmıştım. araç 10 yaş üzerinde, sorun çıkar mı dediğimde, siz eski müşterimizsiniz, yapılabilir demişlerdi ve yaptılar. şimdi durum nedir bilemiyorum. siz bir de orayı deneyin. en uygun fiyatı bulan sigorta firmalarını araştırıp dönmüşlerdi bana. 95 model Discovery vardı ve 2011 yılında sigorta yapmıştım. full kasko.

bor' Alıntı:
daha önce sigortam net vasıtasıyla yaptırmıştım. araç 10 yaş üzerinde, sorun çıkar mı dediğimde, siz eski müşterimizsiniz, yapılabilir demişlerdi ve yaptılar. şimdi durum nedir bilemiyorum. siz bir de orayı deneyin. en uygun fiyatı bulan sigorta firmalarını araştırıp dönmüşlerdi bana. 95 model Discovery vardı ve 2011 yılında sigorta yapmıştım. full kasko.

Evet yaptırdım. 1700 ' e 6 taksit oldu. Eski ve büyük bir sigorta şirketine. Sırf tanıdık olduğu için oldu. Yoksa mümkün değil yapmazlarmış vs. Sigortam.net yapmadı.

Geçmiş olsun umarım bulunur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR