Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cetay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,091
Ynt: Bizde 2012 Hilux yapalım dedik

bugün aracını görme fırsatım oldu keşke resimlerini çekseydim. kilitleri takılıyordu maşallah allah nazardan saklasın çok güzel.

Etiketler

takomistik' Alıntı:
bugün aracını görme fırsatım oldu keşke resimlerini çekseydim. kilitleri takılıyordu maşallah allah nazardan saklasın çok güzel.
Sağolasın Mustafa,
Evet 4,56 ayna mahrutiler geldi ön ve arka kilit takıldı haftasonu test yapıldı sonuç inanılmaz zevkli:smiley:)

BBOYTED' Alıntı:
hayırlısı olsun dif lock başka birşey araç paletli tank gibi olmuştur şimdi ;D
kompresör varmı varsa elektriklimi motoramı bağlı
elektirikli komprsörle çalışıyor.

Birkaç foto..Telsizi çok sevdim ana üniteyi arka koltuğun arka tarafına monte ettik mayk üzerinden bütün kontroller yapılabiliyor.

IMG 20120320 162034

IMG 20120320 162316

IMG 20120320 162224

doskuda_53' Alıntı:
Abi kilitler ve kompresör hayırlı olsun..Kompresörü kasaya mı monte ettiniz?
Evet kasaya monte ettik..Kasaya çekmece yapılıyor şimdi kompresör çekmece yanındaki boşlıkta kalacak ve kasa üstü dümdüz olacak ondan sonrada buzdolabı için seyyar bişey ayarlamam gerekecek o düz kısma kısa zamanda söküp takacağım.Bitmiyor bir türlü eksikler ve istekler :D :D

Güzei araç olmuş,hayırlı olsun.
benimde favorim beyaz jant,nedense çok yakıştırıyorum :smiley:

cetay' Alıntı:
Evet kasaya monte ettik..Kasaya çekmece yapılıyor şimdi kompresör çekmece yanındaki boşlıkta kalacak ve kasa üstü dümdüz olacak ondan sonrada buzdolabı için seyyar bişey ayarlamam gerekecek o düz kısma kısa zamanda söküp takacağım.Bitmiyor bir türlü eksikler ve istekler :D :D

Hadi hayırlısı.Kolay gelsin ne diyelim :smiley: :smiley: :D :D

CDM-SUBARU' Alıntı:
Güzei araç olmuş,hayırlı olsun.
benimde favorim beyaz jant,nedense çok yakıştırıyorum :smiley:
Teşekkür ederim.. Benimde beyaz jant takıntım var :smiley: bundan önceki aracımın jantlarıda beyazdı

16112010091

BBOYTED' Alıntı:
abi kompresör yanına ufak tüp olsa havalı arap korna süper olurdu ;)
:smiley: ben hiç korna kullanmıyorum benim araçta korna olmasa ben fark etmem

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.