Aranan Kan Bulundu! Buda Benim CJ5'im

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SaygınOzdemir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,005
Ynt: Aranan Kan Bulundu! Buda Benim CJ5'im

ilkantek' Alıntı:
Abim kazasız belasız mutlu günlerde binmen nasip olur inşallah araban çok düzgün ve orjinal görünüyor umarım sen ona emek harcadıkça oda seni ustalaştırır.
Teşekkür ederim abi amin herkese güzel günlerde binmek nasip olsun :smiley: Karşılıklı aşkımız ben ona ne kadar bakarsam oda bana o kadar bakıyor değerli görüşünüz için ayrıca teşekkür ederim :smiley:

Etiketler

SaygınOzdemir' Alıntı:
Teşekkür ederim abi amin herkese güzel günlerde binmek nasip olsun :smiley: Karşılıklı aşkımız ben ona ne kadar bakarsam oda bana o kadar bakıyor değerli görüşünüz için ayrıca teşekkür ederim :smiley:

Teşekkür ederim bende.Konuyu takip ediyor olacağım...

Merhaba arkadaşlar motordan sonra sıra döşeme,elektrik tesisatı ve ne kadar istemeden de olsa LPG taktırma işlemlerini tamamladık.Yarın direksyon kutusunu yağ filitrsini değiştireceğim.İleriki zamanlarda elektronik ateşlemeyle devam edeceğim daha doğrusu para buldukça ;D Döşemede arka koltuk işçlik ve hesaplama hatası çok yüksek olduğunu biliyorum roll barı yükselteceğim tek çözüm olarak

31889 4567596509742 1799190561 n

551871 4567596789749 1137816053 n

734175 4567598309787 1791633205 n

Malesef Lpg montajı... Lavato marka takıldı testte şuan iyi performans olarak benzinle çok bir fark yok yakıtta hayırlısı artık;D

IMG 20130325 154800

IMG 20130325 154816

IMG 20130325 154833

IMG 20130325 155514

IMG 20130325 155521

Regülatörün yeri güzel olmuş tam düşündüğüm yer.
Arka koltuk konusunda babanın yaptırdığı işi takdir ediyorum :D

İZMİRLİ SAYGIN KARDEŞİM ARTIK BUYAZ KEYFİNEDİYECEK YOK... İYİ GÜNLERDE KULLAN.. ZAMAN İÇERİSİNDE DAHADA GÜZEL HALE GETİRİRSİN..HER ZAMAN YANINDAYIM...

scsukru' Alıntı:
İZMİRLİ SAYGIN KARDEŞİM ARTIK BUYAZ KEYFİNEDİYECEK YOK... İYİ GÜNLERDE KULLAN.. ZAMAN İÇERİSİNDE DAHADA GÜZEL HALE GETİRİRSİN..HER ZAMAN YANINDAYIM...
Çok teşekkür ederim şükrü abi biterse diyecek yok şuan sanayi yollarında sürünüyoruz :D Zamanla farklı projelerim var maddiyata dayanıyor hepsi ama yavaştan başladık hayırlısıyla ;DYazlar hepimizin beklerim izmire'de abi ;D

Ynt: Aranan Kan Bulundu! Buda Benim Cj5'im

2 vitesten atma sorunu için şanzumanı indirdik.2.takım dişli de bir sorun vardır diş yemiş değiştirdik yağını koyduk.Bu arada sökülmüşken diferansiyeller kapakları açıldı yağları değiştirildi onlarda sıkıntı çıkmadı.Akü Emin abinin uyarısı üzerine sabitlendi durmak yok yola devam ;D

22

1

2

3

4

Merhabalar aradan sonra şu konuyu tekrar hortlatayım dedim.Bu arada koca oğlan satılıktır ama hala bütün cazibesiyle cüzdanımla yasak ilişkide ;D işte son durumlar..

SAM 7117

SAM 7128

SAM 7130

SAM 7133

SAM 7160

Araç çok güzel ilerliyor. Ellerine sağlık.

izrafeel' Alıntı:
Araç çok güzel ilerliyor. Ellerine sağlık.
Teşekkür ederim elimden geldiğince ilerletmeye çalışıyorum.Sağolun :smiley:

Buggy' Alıntı:
Saygın hayırdır????
Başladığın hevesle bu kadar çabuk pes edeceğini düşünmüyordum.
Emin abi heves aynı devam ediyor üstünden inmiyorum aracın bir eksiğini tamamlayınca mutlu oluyorum toplayabildiğim kadar topladım dahada toplayacağım gidene kadar cüzdanla ve benle düzeyli ilişkisi devam edecek fakat daha farklı hayallerim var keşke tüm istediklerimi bir arada yaşayabilsem. Satma sebebine biraz ekonomik durum birazda ailesel durum diyelim :smiley:

Alacak arkadaşa hayırlı olur inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR