Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,954
Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

neden olmasın ertan abi tanıdık bir matbaa varsa sizin sorunu çözeriz hem gerçekçi hem masrafsız yada bir gömü buluruz kolay yoldan
eeeeee şimdi bunu gerçek sanıp işyerime polisler baskın yapıyormuş işe bak sen.
ne olacak bu ergenenin hali peki :'(

Etiketler

yasakşehir07' Alıntı:
ne olacak bu ergenenin hali peki :'(

Bu soruyu "Alttaki ne olacak bu Ergene'nin hali" olarak alıyorum.Çünkü format böyle :smiley:

Ergene'nin hali zor dostum,Çorlu'yu çöp toplama merkezi haline getirecek öneriyi,hemde Çorlu'dan A,k.p m.v seçilen yapıyorsa???

Alttaki,Dünya nereye gidiyor sence? (orjinal bir cevap pls)

3 dünya savaşına gidiyor ama ağır gidiyor :smiley:))

alttaki bana ölümsüzlüğün sırrını getirirmisin nerden getirdiğin önemli değil yeterki getir :smiley:

Temizlik şirketine telefon et. Temizliğe birini iste. Bütün dileklerini yerine getirsin.

Biri bana offroad aracını arazide nasıl kullanacağımı anlatıp öğretebilir mi ?
(Bir sene de 78,000 Km 4 cift lastik ve kırılan şanzuman, triger kopması ve 3 kez kırdığım aksa rağmen öğrenemedim de)

Aracı 1. vitese tak, debriyajı bırakırken gaz ver, arac yürümeye başladığında bulduğun ilk toprak yola dal ve devam et.

Hükometin HES yapıp doğanın canına okumasını engellemek için ne yapmalıyız?

(benim arac zaten otomatik gaz fren den başka bişey yok. hatta bide cruise control ve stabilite kontrol vs vs var. bana göbek yaptıyıyor anca. )
HES konusu dert etmeyin yakında bütün dereler iklim değişikliğinden dolayı önce kuruyacak, sonra da her yeri su basacak ve buz devrine gireceğiz. Kendini boşuna paralama.

Yarın hakkariye gidiyorum. Şu sorunları bitirmeye, Önerin varmı alttaki ?

Sorunların ne olduğu hakkında fikrim olsa,belki yardım edebilirdim.

Alttaki,benim makinayı p.tesi kaporta boyaya sokacağım.Birazda mekanik işler var,bütün bu işlerle sen ilgilenirmisin?

akşamı bilmem ama öğlene simit ayran iyi gider bu ekonomik şartlarda ve bu moral bozukluğunda.belki biraz olsun zorda olanların durumunu anlar ve yaptığımız israftan vazgeçeriz.
alttaki,bir çocuğu benim için sevindirirmisin lütfen...

Tabikide, akşam eve gittiğimde oğlumla sünger bob şarkısı açıp dans edicem, o buna çok seviniyor :smiley:

Alttaki şuanda nerde olmak ve ne yapmak isterdin?

"Topiği yeni gördüm, gerilimle başlamış ama süper gidiyor, ilbeğ arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum 'akyü'sü oldukça iyi anlaşılan.. :eek: ;D ;D"
Saygılarımla..

Çamlıdere de oltaları atmış keyif çatıyor olmak

Alttaki stres atıp kafanı dağıtacak bir hobin var mı varsa bizimle paylaşırmısın?

kafayı dağıtmak için öncelikle sağlam bir duvar bulup en az beş metre mesafeden koşturup bodoslama duvara çarpacaksın eğer birşey olmazsa bu işlemi kafayı dağıtana kadar tekrarlayacaksın...
alttaki yukarıda yazdığımı uygulamayı düşünürmüsün acaba ;D

sinirlendiğim zamanlarda duvarlara vurmak enbüyük hobim va sakinleştiricimidir. hatta enson kafa attığımıda olduğum yerse bayılmışım, kesinlikle tavsiye ederim.

alttaki benim için (ramazanda bitmişken) bi rakı balık yaparmısın?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR