Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,941
Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

Kendi yıkamacını açıp kendin yıkatmalısın. Ayrıca diğerlerinin arabalarınıda yıkayıp çok para kazanabilirsin.

Alttaki; bu yıkamacıya ortak olabilmem için gerekli parayı doğru ve dürüst yoldan nasıl kazanacağımı anlatırmısın?

Etiketler

Motosikletinle Meksika - Abd arasında kaçakçılık yapabilirsin :D Pardon doğru - dürüst kısmını kaçırmışım , kaçakçılık demeyelim o zaman , ticaret diyelim ::smiley:

Alttaki , Antalya yöresine ait minik süs biberi turşularında bir tane yiyebilir misin ? Adını bilmiyorum malesef :smiley:

Aynı biberdenmi bahsediyoruz bilmem ama daha dün Antalyadan gelen teyzemin getirdiği acı biberden yedim, sadece şunu söyliyeyim griptim ve boğazlarım ağrıyordu 10 dakkaya kendime geldim :smiley: çoooook acıydı... :eek:

Alttaki her zaman risk alır mısın?

Aynı biberden bahsediyor olabiliriz . Minik minik oluyor , bana da hediye gelmişti :D hediye turşu
Acı olduğunu söylemişlerdi ama ağzından alev saçarsın dememişlerdi :D İddia ediyorum ve kesinlikle abartmıyorum , dünyanın en acı biberi olduğuna eminim , daha acısı olamaz ! 15 dakika ağladım :D

Nadiren risk alırım . Önemli olan doğru zamanda doğru riski alabilmek . Yaptım olacak diyesim geldi nedense :D

Aşağıdaki , aynı soru ; Her zaman risk alır mısın ?

Risk Almayı severim. Sonucu nu başta görür katlanabileceksemde durmam girerim.
Ama acı biber ağzımı yakıyor o yuzden yemiyorum.

Alttaki bugün Akşam benim için ne pişirirsin ?

birisi acı biber mi dedi ;D çok olmamak şartıyla bir defada on onbeş tane yerim daha haftasonu köfteleri arkadaşa biberleri kendime aldım :D sonuç mu harika bir duygu ama sonuncuyu yiyemedim diye üzüldüm :'(
akşama senin için patlıcan közlemesiyle güzel bir tarhana çorbası yaparım ama yanında yoğurlu acı biber kızartması olacak
alttaki;bana ödünç pazar günlerini verirmisin ::smiley:

hasanbasrib' Alıntı:
Alttaki her zaman risk alır mısın?

Bu soruyu es geçemedim,kusura bakmayın.

Gözüm kestiği her türlü riski her zaman alırım.Bilirimki risk almadan büyük şeylere sahip olamazsın,ancak risk alarak pek çok seye kavuşur,ulaşırsın.(bu sadece bişeylere sahip olma adına değil,tüm hayata dair)

yasakşehir07' Alıntı:
birisi acı biber mi dedi ;D çok olmamak şartıyla bir defada on onbeş tane yerim daha haftasonu köfteleri arkadaşa biberleri kendime aldım :D sonuç mu harika bir duygu ama sonuncuyu yiyemedim diye üzüldüm :'(
akşama senin için patlıcan közlemesiyle güzel bir tarhana çorbası yaparım ama yanında yoğurlu acı biber kızartması olacak
alttaki;bana ödünç pazar günlerini verirmisin ::smiley:

Bu güne kadar Pazar günlerim boştu,hepsini veremezdim ama sevdiğim bir kardeşimsin,senin için istisnam mutlaka olurdu.

Geçen haftadan sonra artık Pazar'larıda çalışacağım.

Alttaki,

Diyelim,(büyük olasılıklada öyle)çok uzak şehirlerde yaşıyoruz sacede ben rica ediyorum diye,benim için yarım gününü ayırıp,siparişimi bulup bana kargolarmıydın?

sen yeterki hangi parça olduğunu söyle abi ayıp ediyosun :smiley:

alttaki

benim için bu gün 1 saat fazla çalışırmısın?
(elime ne geçecekse :smiley: )

akın61' Alıntı:
sen yeterki hangi parça olduğunu söyle abi ayıp ediyosun :smiley:

Eyvallah kardeşim,sağol.

alttaki

benim için bu gün 1 saat fazla çalışırmısın?
(elime ne geçecekse :smiley: )

dalyan' Alıntı:
Alttaki,

Diyelim,(büyük olasılıklada öyle)çok uzak şehirlerde yaşıyoruz sacede ben rica ediyorum diye,benim için yarım gününü ayırıp,siparişimi bulup bana kargolarmıydın?
ertan abi bende bu soruya kayıtsız kalamadım yarım gün değil birkaç günümü bile ayırdığım zamanlar oldu ve yine olur.
sizin için bir saat fazladan çalışırım ve elinize ne geçeceğini öğrenmek isterseniz adresi yazmanız gerekli ;D
alttaki;benim yerime şu bayanlarla sen ilgilenirmisin ben yoruldum bu işten(bayan giyim mağazası işletiyorum)azıcık da sen kaprisini çekiver ben dağlara kaçayım ;)

yasakşehir07' Alıntı:
ertan abi bende bu soruya kayıtsız kalamadım yarım gün değil birkaç günümü bile ayırdığım zamanlar oldu ve yine olur.
sizin için bir saat fazladan çalışırım ve elinize ne geçeceğini öğrenmek isterseniz adresi yazmanız gerekli ;D

Adres belli kardeşim.

Çorlu Oto Center ,İrem&Dalyan oto.Tekirdağ/çorlu ;)

yasakşehir07' Alıntı:
alttaki;benim yerime şu bayanlarla sen ilgilenirmisin ben yoruldum bu işten(bayan giyim mağazası işletiyorum)azıcık da sen kaprisini çekiver ben dağlara kaçayım ;)

Beter olsun elleme zaten dokuz köyden kovulmuş doğrucu davut gibi sivri dilli

Alttaki
Bu hafta sonu istediğin bir yere bi ağaç dikermisin? foto da isteriz havada kalmasın

Bana beter olsun diyen,benden beter olsun ;D

Dokuz değil,99 köyden de kovulsam doğru bildiğimi söylerim.Dilim kör olacağına varsın sivri olsun ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR