Ahşap Defender Torpido Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 122
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,902
Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı

buda aracın son hali,,,

Fotoraf 68

Fotoraf 69

Etiketler

Başta ben olmak üzere hepimizin tedaviye ihtiyacı var :smiley: Süper olmuş.

öncelikle herkese merhba torpido bitti araçta bitti sayılır torpidonun son halini ekliyorum
şuan trabzondan bir arkadasımıza bir adet yapıyorum abartmak gibi olmasın fakat cok mesakktli bir iş ve birdahada yapmayı dusunmuyorum
eger yaptırmayı dusunen arkadaslar var ıse su sekılde detayları sıralayayım
km saatı gogustekı tum tuslar( bunlar degıl ama yapılacak olan orjınal land olacak ) menfezler cam menfezlerı cakmamlık derı doseme vs.. yanı ne gorunuyorsa busekılde montaj detayları cok basıt goguste ne varsa sılecek motoru ve teısat harıc sokup atıyorsunuz
torpıdonun askı elemanlarını kullanarak arasına sılıkonlu contasını koyup sıkıca vıdalayıp ıslemı tamam lıyorsunuz bır ıkıde kucuk kese detayı var bahsedecegım fıyat xtec navıgasyon dugmeoer km saatı ve dedeıgım gıbı tamamamı boya harıc onu sız aracınızın govde rengıne bouyuyorsunuz ben oyle tercıh edıyorum toplam 5,000tl pazarlık vs...gibi durumlara gırmemenızı rıca ediyorum
eğer kedisi yapmak isteyen arkadaslar olursa kesınlıkle çekınmeyın gelın olcuve detayları alabılırsınız yalnız 1 haftaya kadar gelmenız gerekır aksı halde torpıdoyu yerıne takacagım olcu almakta zorlanabılrıısnız ve problem olabılır oldukca detaylı yanları var takılmadan gormenız gerekır
herkese kolaylıklar.
birde dusundugum ıpad li versıyonu var torpidonun eger dusunen arkadaslar var ise detayları görüşebiliriz.
irtibat için mmrerol@gmail.com

IMG 0196

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR