69 Tuzla Willys Motor Revizyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyin43 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 265
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,598
bugün arabayı çalıştırdım. sanayide bi tur atttım çok zevk vericiydi anlatamam heycanı bile çok keyifli :smiley:

pazartesi günü araç boyaya gidecek.

birde size sormak istediğim site içi dolaşmadım ama yinede sorim

ön çamurluk dodikleri kaç tl fiyatlarda ?
birde aynaları bi araçla aynı mı aynıysa hangisi orj. nekadar ?

Etiketler

Ynt: 69 Tuzla Willys Motor Revizyonu

Hayırlı olsun başta resmi olan bd 30 nissan motor sizdemi yada adresi varmı teşekkürler

Aracın resimlerini Çok yakında ekliyeceğim...

bu arada Eskişehir'deki nissan BD30 nissan Motorunu satan hurdacının kartvizitini kaybetimişim bu konuda size yardımcı olamayacağım :-\ :-\

araç 2ci kez macunlanıp yoklaması yapıldı ve halen yoklama çekiliyor boyacıdan 2-3 foto

22022012928

22022012929

22022012931

huseyin43' Alıntı:
araç 2ci kez macunlanıp yoklaması yapıldı ve halen yoklama çekiliyor boyacıdan 2-3 foto
Hayırlı olsun.
Hüseyin bey en alt resimde göğüsün sağ taraf ( yolcu tarafı) üst kısmında görülen boru çıkışı nedir? Snorkel çıkışı mı düşündünüz?
Bir de sanırım lastikleri değişiyorsunuz,şu an üzerinde olanların ölçüsü nedir? Jant göbekleri içeri çekilmiş görülüyor ama 16 inç olduğunu fark ettim.Yeni lastiklerde 16 inç mi yoksa 15 inç mi idi?
Sonuç ta bu lastikleri satacak olursanız bir zahmet bilgi verirmisiniz?
Bir de belki kafam biraz karıştı ama lastikler sanki araç üzerinde dönüş yönüne göre ters takılmış duruyor gibi geldi.Yanılmış olabilirim tabii.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR