5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gültekin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 144
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,148
Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Aynen,bi takipte benden :smiley:

Etiketler

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Çok keyifliydi, tüm emeği geçenlere ve katılanlara teşekkürler.

Cok istememe rağmen katılamadım, bari resimlerle avunayim.

Ellerinize sağlık arkadaşlar, kısa bir teşekkürler geçiştirmeyeceğim, tek tek teşekkür edeceğim her zaman ki gibi.

Önce Gezenbilir & Boloff iş birliğine, bu işbirliğine yürekten destek veren Facebook'taki dostlukları can off road grubuna ve 4x4 dergiye Grup olarak,

Sevgili başkanlar Sedat Açıl & İrfan Bilgin'e, Özellikle İrfan Abime yürekten teşekkür, çok faal çok aktif, bir o kadar sabırlı olduğu için,
Çağrı ve Baran ikinize ayrıca çok teşekkür ederim sosyal medya'nın canavarlarısınız,

Paşa abi canım dostum sana da enerjinden ve sabrından, katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Hepiniz Bayrağı bir adım ileri taşıdınız, tebrik ederim.

Kürşad Sana da çok teşekkürler, Heytem abiye'de çok teşekkür ederiz.

Rescue Team Murat Karahan'a , çok teşekkür ederiz. Sayın Mehmet Becce'ye çok teşekkür ederiz, aramızda olup bizleri mutlu etti.

Barbaros abim emeklerine çok teşekkürler, her şey bir yana renk kattınız.

Ve çalışan, koşturan emek döken herkese çok teşekkür ederiz.

Gurur duyulacak bir iş çıkardınız.

Ama en büyük teşekkür katılan herkese her etkinliğin organizasyonun en iyisine layık olan hep daha iyisini hak eden birlikte keyifli olmayı bu kadar iyi bilen bu camiaya. Sizlerle her şey yapılır.

Selamlar Saygılar

Ender KURUTLU

.

DSC09044

DSC08973

Sayın Gezenbilir ve Boloff Yetkilileri ;

DOSOD etkinliği Akçakoca Belediyesinin Fuar programı ile uyuşması sebebi ile Boloff ve Gezenbilirin nezaketen ve gereklilikten hareketle etkinliğini 15 gün öne veya öteye kaydırması çok makbule geçecektir. Aklımız bir yanda da Bolu'da kaldı.Bu konuda DOSOD'a anlayış göstermelerini özellikle rica ediyorum. Kardeş kuruluşların bunu düzenlemesi uygun olur.

Seçim yapmak durumunda kalmamız çok sıkıntı verici oluyor. Bu sefer DOSOD'Un katılımı az olacağı kaygısı ile DOSOD'un şenliğine destek vermek için katılmayı tercih ettik.Ancak bu da zorunlu bir tercihti. Lütfen arkadaşlar. Sizden ricamız. Gezenbilir ve Boloff etkinliklerinden mahrum kalmamamız için gerekli tedbiri almanızı önemle rica ediyorum.

Biz DOSOD'un da Gezenbilir-Boloff'un da etkinliğine canı gönülden katılmak istiyoruz. İnşallah 2013 yılında bu hususda yeterli hassasiyet gösterilir de biz de gönül rahatlığı ile her iki etkinliğe katılırız.

Güzel ve eğlenceli bir festivaldi emeği geçenlere teşekkürler.

100 3551

100 3552

100 3572

100 3585

100 3602

Dolu dolu 2 gün geçirdik.Emeği geçen herkesin elllerine yüreklerine sağlık.
Çok istememe rağmen ilk gün düzenlenen geziye katılamadım bunun yanında festival çok güzel ve başarılıydı.
Cumartesi akşamı da güzelce kurtlarımızı döktük.
Yedik,içtik,eğlendik,gezdik,kamp yaptık,yarışları izledik ve muazzam bir haftasonu geçirdik.
Extereme off road yarışları da müthişti.
Tekrar teşekkürler...
Salih Yardımcı-2004 Daihatsu Terios-Ankara

çok pişmanım gidemedim gidemedik mazeret acıklamasına gerek yokbence bu festivalin mazerati olmamalı
çagrı kardesim özürlerimi kabul et... :-[ :-[
saygılarımla...

Birkaç kareden ben ekleyeyim.

SDC10352

SDC10320

çok fotograf var :smiley:

http://www.4x4dergi.com/2012/07/02/off-road-festivali.html

Objektifimden;5. Gezenbilir ve Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri.

DSC 0308 fhdr

DSC 0345 fhdr

DSC 0374 fhdr

DSC 0381 fhdr

DSC 0384 fhdr

5. Gezenbilir ve Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri.

DSC 0394 fhdr

DSC 0398 fhdr

DSC 0404 fhdr

DSC 0408 fhdr

DSC 0410 fhdr

5. Gezenbilir ve Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri.

DSC 0410 fhdr

DSC 0415 fhdr

DSC 0418 fhdr

DSC 0421 fhdr

DSC 0422 fhdr

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR