3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 555
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,945
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

sezuu' Alıntı:
Aslında midibas gibi bişey kiralasak ve toplu gitsek nasıl olur?5 kişi de biziz.
Sezencim 5 kişinin birisi bu alıntyıı yaptığın arkadaş yani ışıl diğeride beniim ;D ;D

Etiketler

Aslında iyi fikir öylemi yapsak ::smiley:

derya06xx' Alıntı:
Aslında iyi fikir öylemi yapsak ::smiley:
Işıl ile size cuma uyarsa habeleşelim ztn perşembe sizin eşyaları benım arabaya alıcam ben cuma iş çıkışı 20:30 gibi yola koyulcaz 2 araç bilginize

FESTİVAL KURALLARI

1) 6831 sayılı Orman Kanunu'na göre, yayla bölgesinde mangal ateşi dışında açık ateş yakılması kesinlikle yasaktır. Ancak belli bir bölgede ateş yakılması için izin alınmıştır. Bu bölge dışında bireysel ateş yakılmasına kesinlikle izin verilmeyecektir. Kamp alanında ateşleri görevliler yakacak ve kontrolünü sağlayacaktır.
2) Festival alanında motorlu taşıt ile dolaşılması yasaktır.
4) Festival alanı içinde araç parkları, çadırların kurulacağı alanlar ve etkinlik alanları belirlenmiştir. Bu konularda görevlilerin yönlendirmelerine uyulması gerekmektedir.
5) Var olan yollar dışında araç kullanmak ve yeşil alanlara motorlu araçlarla girmek kesinlikle yasaktır.
6) Kanunen alkollü araç kullanmak yasaktır, bu yasağa tüm katılımcıların uyması gerekmektedir.
7) Çevreye çöp ve özellikle sigara izmariti kesinlikle atılmamalıdır.
8) Tüm katılımcılar Gezenbilir Doğaya Saygılı Off-Road Manifestosu'nu ve yukarıdaki 7 maddeyi okumuş ve kabul etmiş varsayılacaktır.

Not: Her ne kadar "Yasak" kelimesinden hoşlanmıyor olsak da, alınan kurallar hepimizin sorunsuz ve eğlenceli bir festival geçirmesi içindir. Yukarıdaki kurallara, görevlilerin uyarı, ikaz ve yönlendirmelerine kesinlikle uyulmalıdır. Çevreye verilecek zararlardan ve her türlü olumsuz durumdan GEZENBİLİR DERNEĞİ sorumlu olacaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

yarın 12.30da yola cıkıyoruz.alanda, ilgili arkadaslar daha onceden gitmişti dimi oradalar?

Bolu öğretmenevinde benden başka kalacak olan başka gezenbilirci dostlar varsa tanışmak isterim.Cumartesi sabah kamp bölgesine birlikte gidebiliriz. Gözden kaçma ihtimaline karşılık birkez daha yazmak istedim :smiley:

Bugün ne kadar çok kişi online olmuş böyle :smiley: Anasayfada gördüm :smiley:

derya06xx' Alıntı:
Sezencim 5 kişinin birisi bu alıntyıı yaptığın arkadaş yani ışıl diğeride beniim ;D ;D
Çok güldüm bu olaya yaa :DDemekki bu durumda 7 kişiden ikisi Derya,ikiside ben oluyormuşumum yanii ;D

sezuu' Alıntı:
Aslında midibas gibi bişey kiralasak ve toplu gitsek nasıl olur?5 kişi de biziz.

Cumartesi sabahı 08:00 otobüsüyle İst-Anadolu yakasından bizde iki kişi gelmeyi düşünüyoruz,eğer böyle bir organizasyon yapılacaksa bizde katılmayı isteriz :smiley: Ayrıca "kişi sayısına bağlı olarak" araç ayarlanacaksa,bizim servis şöförümüzden fiyat teklifi alabilirim.

adatem' Alıntı:
Cumartesi sabahı 08:00 otobüsüyle İst-Anadolu yakasından bizde iki kişi gelmeyi düşünüyoruz,eğer böyle bir organizasyon yapılacaksa bizde katılmayı isteriz :smiley: Ayrıca "kişi sayısına bağlı olarak" araç ayarlanacaksa,bizim servis şöförümüzden fiyat teklifi alabilirim.
Ama biz Ankaradan geliyoruz :D

adatem' Alıntı:
ahh evet öyleymiş,iyice okumadan yazdım :smiley: neyse belki istanbuldan birileri çıkar :smiley:

istanbuldan iki kişi alabilecek yerimiz var =)

bam bam' Alıntı:
Işıl ile size cuma uyarsa habeleşelim ztn perşembe sizin eşyaları benım arabaya alıcam ben cuma iş çıkışı 20:30 gibi yola koyulcaz 2 araç bilginize
Bi c.tesi sabah gidelim diyorduk ama hava şartlarından dolayı gitme konusunda kararsız kaldık Can.dolayısıyla seni de eşyalarımızı yüketme işinden kurtarmış olduk :smiley: ışıl haber verecekti sana.. yine de teşekkürler...

derya06xx' Alıntı:
Bi c.tesi sabah gidelim diyorduk ama hava şartlarından dolayı gitme konusunda kararsız kaldık Can.dolayısıyla seni de eşyalarımızı yüketme işinden kurtarmış olduk :smiley: ışıl haber verecekti sana.. yine de teşekkürler...

valla siz bilirsiniz ama pişman olmayın orda kuru olan buluruz bizimkiler çardak fln getiriyorlar ama tabii karar sizin

rosengela' Alıntı:
istanbuldan iki kişi alabilecek yerimiz var =)

iyi olur aslında :smiley: detayları konuşmak için bana mail adresinizi veya telefon numaranızı verebilirseniz,size yarın geri dönüş yapmak isterim.

adatem' Alıntı:
iyi olur aslında :smiley: detayları konuşmak için bana mail adresinizi veya telefon numaranızı verebilirseniz,size yarın geri dönüş yapmak isterim.

uruntekin@gmail.com

mail atarsanız telefonla da iletişime geçeriz. bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR