2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,126

Etiketler
IMG 3693
Sonunda dayanamadım internetten okudum fiyat fayda ilişkisinde en uygun elektrikli bisikletmiş.Şimdi efsane de üç katlanır bisiklet oldu buna ama yer bulmam lazım çünkü koridorda duruyor.bakalım kullanınca yazacağım nasıl olduğunu.
Bolzano dan Vipiteno ya çıktım sp12 den.Ama sulu kar başladı.Avusturya otobanına girdim 8 Euro verdim ama değdi sis sulu karla Münih e girdim gece 02.00 gibi.Ama yolda biraz tırstım.Biz alışık değiliz sise Kara.Direk şehir merkezindeki Camping e gittim tabi kapalı ama girişteki otoparka koydum efsaneyi.Yol çok yormuş.Vebasto yu yakıp vurdum kafayı yattım.Sabah Ola hayrola artık.

Ekli dosyayı görüntüle 61682 Sonunda dayanamadım internetten okudum fiyat fayda ilişkisinde en uygun elektrikli bisikletmiş.Şimdi efsane de üç katlanır bisiklet oldu buna ama yer bulmam lazım çünkü koridorda duruyor.bakalım kullanınca yazacağım nasıl olduğunu.
Bolzano dan Vipiteno ya çıktım sp12 den.Ama sulu kar başladı.Avusturya otobanına girdim 8 Euro verdim ama değdi sis sulu karla Münih e girdim gece 02.00 gibi.Ama yolda biraz tırstım.Biz alışık değiliz sise Kara.Direk şehir merkezindeki Camping e gittim tabi kapalı ama girişteki otoparka koydum efsaneyi.Yol çok yormuş.Vebasto yu yakıp vurdum kafayı yattım.Sabah Ola hayrola artık.

Hayırlı olsun..bencede iyi fiyat
Şimdi nereye yolculuk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IMG 3065
Sabah uyandım saat 09.00 gibi Münih de Camping'in dışındaki otoparkta. Bir düşündüm şimdi girsem Camping'e deymeyecek hava yağmurlu sulu kar yağıyor.Ne yapsam Ne yapsam internetten baktım 5 km ileride Fritz Berger mağazası var gidip bir gezeyim dedim.Taktik gündüz gezip akşam yol yapmak artık.Mağaza bir hayli büyüktü bir iki parça ufak tefek şey aldım tabi yine.Bir de iki tane halı buldum karavan için çok hoş.

Fritz Bergerden çıktım bir baktım Aldi market kocaman.Mağaza da iki saatimi geçirmişim saat 13.00 olmuş bile.Aldi Almanya da çok uygun fiyatlı alışveriş yapabileceğiniz marketler zinciri.Üç şişe şarap orta kalite,peynir,meyve muz Ve elma,dört parça biftek,sosis,dört parça hazır paketli salata,dört küçük yoğurt,büyük Yunan hazır cacığı çöp torbaları altı adet birbuçuk Lt su ekmek ve bir parça çukulata 37 Euro.Almanya ya göre çok ucuz geldi bana bir tabak yemek lokanta da 12-25 euro arası.Ben bu erzak ile bir hafta geçiririm

Eşyaları Aldi nin otoparkında yerleştirdim.İçim kıyıldı bir yemek.Saat 15.00 e yaklaştı.Mağazalar 20.00 de kapanacak.Dedim tekrar Camping'in önündeki otoparka koyayım efsaneyi elektrikli bisikletle merkeze gider gelirim dedim.Ama Camping'e giderken beyaz çizgili ve parkschein olmayan bir yer gördüm campingden daha yarı mesafe yakın merkeze.Fransız plakalı bir seni integral park etmiş bisikletleri çıkarmışlar belli ki şehire gitmişler ben de kurdum elektrikli btwin 500 ü ve bastım pedala.

Bu arada aklıma bir şey geldi.Fransız Karavancı bisikleti almışlar örtüsünü yarım şekilde orada bırakmışlar yani uzakta oldukları çok belli.Güvenlik açısından da Belki karavanı bırakırken içeride bir ışık açık bırakmak iyi olabilir.Yani bırakıp gitmişler hissiyatı vermemek için

Burak bey ben kaçırdım sanırım. elinizdeki katlanır bisikletlerden birini elektrikli bisiklete çevirtecektiniz .vazgeçip Yeni bisikletmi aldınız.aldı iseniz nereden ne kadara ne marka aldınız sakıncası yoksa.bende elektrikli bisiklet düşünüyorum belki fikir oluşturur.

Burak bey ben kaçırdım sanırım. elinizdeki katlanır bisikletlerden birini elektrikli bisiklete çevirtecektiniz .vazgeçip Yeni bisikletmi aldınız.aldı iseniz nereden ne kadara ne marka aldınız sakıncası yoksa.bende elektrikli bisiklet düşünüyorum belki fikir oluşturur.

Heidelberg de randevum var brompton u elektrikliye çevirmek için.1200 Euro fiyat verdiler 100 km menzilli kaliteli bir kit ama bu bisikleti görünce şaşırdım fiyatı 649 euro bisiklet ve de elektrikli.Düşündüm iki tane alsam kit parası.Menzil kısa ise tek gezerken diğerinin de pilini alırım yedek olarak.Zaten 25 km yeter de artar diye düşündüm.Hep baktığım bisikletler 1200-3000 Euro arasıydı.Dedim denk geldi almazsan pişman olursun al Burak

IMG 3067
IMG 3068
IMG 3069
IMG 3071
IMG 3072
IMG 3073
Kalın Abus kilidimi aldım yeni elektringli bisikletimi de nehir boyunca bastım pedala.üç dört kilometre kullandım merkeze kadar girişte sıkıca kilitledim bisiklet kilitlemek için yaptıkları demirlere.Ama baktım selesi çıkıyor ona da hemen kilitlediğim inanılmaz autdoor mağazasından inçe tel ve kilitle şasiye kilitledim.İçim rahat Abus ü Allah'ın kulu kesemez en yüksek güvenlik seviyesinde.İlk defa elektrikli bisiklet kullandım.Ama istediğim zaman elektriği açıyorum.Onun haricinde altı vitesli normal bisiklet gibi.İnanın elektriği çok az kullandım desem yeridir.Yani 25 km denen menzil böyle sadece yokuş veya karşıdan gelen sert rüzgarda elektriği devreye sokarak kullanılırsa çook fazla gider.Ama dondum.Eldiven bere yok motor yağmurluğunu alt üst giydim.Kalın birşeyler de getirmemişim.Ne bileyim kar yağacağını.Fakat bu resmini paylaştığım mağaza kentin surlu kapısı var onun girişinde metro durağının çıkışında.Yeni açılmış Yok böyle bir yer.Kano denemek için havuz var içinde o kadar diyeyim

IMG 3079
Münih hediyeli eşya cenneti.Tabi alışveriş de.Her keseye uygun mağaza var.Münihte uzun süreli de kaldığımdan çok resim çekmedim bir dolaşıyorum.Akşama doğru yola çıkacağım yine.Bir de bu Schwarzwald ve Bavyera tarafının bu guguklu saatleri çok meşhur.Devasa boyutta yapılanları var ama inçe çaplı bir servet

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR