2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zafer Aksu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 248
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,987
Zafer bey,
Tebrikler çok güzel bir iş çıkardınız. Bundan sonra artık sıra keyifli gezilerde.
Tekerinize taş değmesin, yollarda görüimek dileğiyle..

Etiketler
merhabalar zafer bey cok hızlı cıktınız harika anlatım la bizleride motive ettiniz yazınızı yeni gördüm hepsini okudum cesaret verdiniz bende aracı alalı baya oldu ama cesaretim yoktu inşallah bende içini yapmaya başlayacağım başka bir yere bakmaya gerek yok sizin KAŞİF TEN başka . güle güle kullanın cok harika oldu hayaliniz .darısı bizlerin başına.

Merhaba Zafer Bey bende 2008 17 m3 peugeot boxer aldım nasipse devam edeceğim İzmir de tavsiye edeceğiniz tamirci ve elektrikçi var mıdır. Malum PSA başka bir şey herkes bakmak istemiyor

Merhaba Zafer Bey bende 2008 17 m3 peugeot boxer aldım nasipse devam edeceğim İzmir de tavsiye edeceğiniz tamirci ve elektrikçi var mıdır. Malum PSA başka bir şey herkes bakmak istemiyor
Merhaba. Ben de İzmir'deyim ve 17m3 peugeot boxer'ım var. Tamir konusunda evet çok fazla işten anlayan servis bulmak zor. Aracı ilk aldığımda triger değişimi dahil birçok parça değişimi yaptırdım. Buca'da otokent'e çok yakın 2 kardeş var, PSA grubu ticarilere bakıyorlar, memnun kaldım ben, tavsiye ederim. İsmin Mete alpan, adımı da verirseniz yardımcı olurlar

Bu arada anladığım kadarıyla İzmir'de oldukça fazla kendi karavanını yapanlar var. Bir hafta sonu müsait bir alanda toplanıp görüş alışverişi yapabiliriz diye düşünüyorum.

Amonyaklı buzdolapları komresörlü buzdolabına çevrilemez.