1998 Land Cruiser FJ80

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 462
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,268
Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80

fiyatta anlasırızda sattıktan sonra ıkı de bır gelıp arabaya nasıl bakıyorum dıye kontrol etmek yok pajeroda ani baskınlarına karsılık sanayı ye gelmeden once bakım yaptırmak zorunda kalıyordum yıne ole olmasın))))))))))))) senden baska kim sattı aracın hava filtresi ne durumda dıye kontrol ederkı)))))))))))

bu arada 87 land cruiser diesel bi aracın peşindeyim ne dersin??

Etiketler

fj 70 budur

12007583 351141 w8pc206

İllaki temizdir ama bu kasa zor bulunan bir kasadır,motoru falan ne alemde iyice baktır derim birde kaç lira

Aaaaa bu aracı gördüm dediği gibiyse kaçırma sakın.Herşeyi yapılmış

arac dubaiden 2001 de gelmıs ılk resımdekı de hemen hemen aynı kılometrede 60 bınlerdeler

walla yesıle hasta oldum manyak bısı ama adama ulasmak zor ılave resımler ıstedım bu n bu bır sene oncekı halıymıs resımlerı beklıyorum gonderrsın begenırsem satılık acıl laredo var bılgıne)))))))))))))))

gidip bakmak lazım ıkısde ıstanbul dısında

Valla biliyosun hanımın vitarayabkarşılıkalayım dedimde,şimdi Rav4 düşünüyorum,nede olsa Toyota :smiley: Senin arabada süper valla satılıkbölümüne koykesin.

walla once toyota ıle anlasayım sonra acıl satıs yapacam zıra bı daha bu kadar temızını bulamam ıkı yıldır hıc ugrastırmadı benı o toyota olmazsada degısmem makınayı zaten

pancarmotorcu' Alıntı:
ilanlardaki araçları telefonla aradınızmı bir muatabı çıkmayabilir araçlar resimleri yabancı sitelerden indirilmiş

Valla sizde sıkı bir LC resim arşivi var herhalde Hasan bey...

tabi biraz merak var ama bu gün bu tip araçları alıp satan bir abimizle konuştuk bu araçları aramış tel noları yanlış çıkmış sizle paylaşayım dedim

Kirlilik yaratmamak adına, konu başlığı ile ilgili olmayan mesajları hoşgörünüze sığınarak sildim arkadaşlar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR