1998 Land Cruiser FJ80

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 462
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,211

Etiketler

Ynt: 1998 Land Cruiser FJ80

mücahitbey bu yaz insallah benim araca bir intercooler uygulaması yapıcam, ama daha önce artechonology den aldığım 23bg lik pompaya yapılan uygulamayı bitirmem gerekli, sonra i.cooleer

erguncum, burdan cok güzel bi sistem bulmuştum ama unuttum, yaw bi ara tekrar buluşup cay kave gazoz yapalım derim ,fazla sıcaklar basmadan

Arkadaşlar artık bu forumda genel olarak bilgilendirme mesajları yazmayacağım.Sebebi ise,her konuda gereksiz ve boş konuşan (Özelliklede Toyota LC konusunda)çok kişi olmaya başladı.Daha fazla bu tarz kişilerle yazışıp,uygun olmayan cümleler kurmamak için artık sadece bana özelden yazılırsa yardımcı olacağım.Diğer arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın.Herkeze saygılar.

tugsan75' Alıntı:
Arkadaşlar artık bu forumda genel olarak bilgilendirme mesajları yazmayacağım.Sebebi ise,her konuda gereksiz ve boş konuşan (Özelliklede Toyota LC konusunda)çok kişi olmaya başladı.Daha fazla bu tarz kişilerle yazışıp,uygun olmayan cümleler kurmamak için artık sadece bana özelden yazılırsa yardımcı olacağım.Diğer arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın.Herkeze saygılar.
Aman abi gözünü seveyim sen etme bari...Hilux satılacak gibi bu aralar, BJ60 alacam satarsam 3B motorlu. Makaslar ve liftle ilgili 98 tane soru sormam lazım özelden zor olur ;D

tugsan75' Alıntı:

bende kabul etmiyorum, daha yeni aldım vx80 i, buna da en fazla sen vesile oldun Tuğsan,
ama gözümü kırpmam yarın satılığa çıkartırım..........:(
arkadaşlık muhabbet olmadan bu iş zor yürür zira,

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
erguncum, burdan cok güzel bi sistem bulmuştum ama unuttum, yaw bi ara tekrar buluşup cay kave gazoz yapalım derim ,fazla sıcaklar basmadan
RedlinE' Alıntı:
Beyler son dakka golu yemezsem cumartesi maslak sanayıde bulusalımmı?

Çok iyi olur bana uyar, ama sanayide niye buluşuyoruz abi. Landrover' cımıyız biz??? ;) ;)

ergunucyasar' Alıntı:
Çok iyi olur bana uyar, ama sanayide niye buluşuyoruz abi. Landrover' cımıyız biz??? ;) ;)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ergün bey, hayranım espiri kabiliyetinize, keşke bende de olsa biraz.

tugsan75' Alıntı:
Tuğsan bey bu güne kadar paylaştığınız her bilgiyi merakla ve ilgiyle okudum, LC sahibi değilim ama eğer olacak olursam bunda sizin katkınız mutlaka olacaktır, eminim buradaki bir çok arkadaş verdiğiniz bilgilerden yararlanmıştır. Umarım bu kararınız kızgınlıkla verilmiş bir karardır ve umarım paylaşımcı yapınızdan uzaklaşmazsınız. Selamlar

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim.Bu alınganlık belkide LC mi araç deyil amaç olarak kabullenmemden ve aşık olmamdan kaynaklanıyor.Onun için birisi bilinçsizce birşeyler sallayıp çamur atınca,bayaa bir sinirleniyorum.İnanın iş yoğunluğumda,aklım TOYOTA bölümünde olduğu için enufak boşlukda bakıyorum,acaba ne yeni yazıldı,ne öğrenebilirim,ne paylaşabilirim diye.Buda benim hastalığım,tekrar teşekkürler.Sizleri bırakmam öğreneceğim ve paylaşacağım çok şey var.

Ergun abi lafın süper,gülmekten koptum burada,evet dışarda buluşalım havalarda güzel sonra hani TOYOTALAR sanayiye uğramazdı derler. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR