1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foremost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 213
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,372
Ynt: 1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

selam arkadaşlar yazlık kaputu ele alıp yavaş yavaş yapayım dedim orta kısımda bir çürüme mevcuttu unu değiştirmek istedim alcak kaput aliminyum olduğu için bu saç demir kısmı perçım ile bağlamışlar kaputa orta kısımda bulunan bu yeri kesip değiştirmekten ziyade çıkartıp yapmak istedim ve karşımıza yaklaşık 50 adetlik orjinal perçim ordusu çıktı ;D ;Dperçimler eskimiş bazıları kafaları direk koptu ancak gerisi canımı okudu hala yepyeni ve pırıl pırıldı içi içim acıdı ama mecbur bu yola çıktık tertemiz olacak tek tek söktüm ve iyikide sökmüşüm işler göründüğü gibi çıkmadı ;D ;D ;D

IMG 20150306 WA0004

IMG 20150306 WA0005

IMG 20150306 WA0001

IMG 20150306 WA0003

Etiketler

sökerken söktükçe sökesi geliyor insanın ha şunu da değişeyim ha bunu da yenileyim ddiye başlanıyor sonrası ciddi bir savaşa dönüyor yaptırmak istediğini anlamayan boş bakışlı ustalar anladım diyen ama anlamayan boş bakışlı ustalar.... bolca bira balkonda kendin yapmaya çalışmalar ..... offf offf yaz gelsede terasta bira içip tamirat yaparken küfür etsem .... ;D ;D ;D

evet aynen böyle dediğiniz gibi onuda sök bunuda sök battıkça içine masraflar artıyor birde alet edevat aldırıyor namussuz ;D ;D ;D

Yaw yatagin altinda lastik olurmu hatun bir eğilir se yatahin altina canima okuyacak :smiley:

Evin her yeri takim taklavat oldu

Dikkat et yakında sadece şasi kalablir araç. Bana öyle oldu çünkü. ;D ;D ;D ;D ;D

YavuzÇ.' Alıntı:
Dikkat et yakında sadece şasi kalablir araç. Bana öyle oldu çünkü. ;D ;D ;D ;D ;D
abi aynen öğle ancak şaseye kadar soyacağım ama şimdi değil soydum mu kumlamaya kadar yapmak istiyorum ölümsüz olsun :smiley:)))

foremost' Alıntı:
abi aynen öğle ancak şaseye kadar soyacağım ama şimdi değil soydum mu kumlamaya kadar yapmak istiyorum ölümsüz olsun :smiley:)))
sakın kaportayı kumlama, yamulur solvent ile temizle, bir kısım can var zaten aluminyumun. Şasiye herşey serbest.

YavuzÇ.' Alıntı:
sakın kaportayı kumlama, yamulur solvent ile temizle, bir kısım can var zaten aluminyumun. Şasiye herşey serbest.
yavuz abi kumlamayı su ile yapıyorlarmış 2 adet defender yapmışlar bende kumlama aliminyuma yapılmaz dıye biliyorum ancak adamlar daha önce yaptık dıyorlar ben deneme amacı ile elimdeki fazla aliminyum parçaların bir kaçını deneyeceğim aracı kumlatmayacağım önce küçük parçaları deneyeceğim bakalım dedikleri gibi olacakmı :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR