1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,059
Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

ata036' Alıntı:
arkadaşlar mesajlarımızı küçük harfle yazabilirmiyiz lütfen

bu arada ne oluyoz ya çorba felan sabaaha kadar çorbamı içecez yahuu :D :D :D
kebap var kavurma var dostluk var arkadaslık var eglence var yarıs var bol odul var hasret gıderme var gobek atma var halay var daha da bır sey ıstıyosan soyle tarık kardesıum

Etiketler

zeynelyesilbas' Alıntı:
ii formlar arkadaşlar. günde beş defa bakıyorum buraya .etkinliklerle ilgili bilgi edinmeye ve neler yapılacak diye...sabırsızlıkla bekliyoruz o günü.emek verenlere kolaylıklar diliyorum.yapacağımız bir görev yada bize düşen bir yardım varsa lütfen söyleyin elimizi taşın altına sokalım.saygılar ii geceler
sızın gelmenız bıze seref verır ıyı temenıleri dostlarımızdan duydukca daha bır sevkle nasıl daha ıyısını yaparız telasına dusuyoruz amacımız zaten bu offroadın en guzel yanı paylasılamayan ve hıc bır yerde bulamıcamız yasanası dostluklar ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

alpkaptan' Alıntı:
kebap var kavurma var dostluk var arkadaslık var eglence var yarıs var bol odul var hasret gıderme var gobek atma var halay var daha da bır sey ıstıyosan soyle tarık kardesıum
TARIK ÖZEL OLARAK SENİN İLGİLENMENİ İSTİYOR KENDİSİYLE ŞAMPİYON ;D ;D

284966 154110494667168 100002046556149 328821 7920397 n

alpkaptan' Alıntı:
beklenen tarıh gıtdıkce yaklasmaya basladı organısazyonun mukemmel gecmesı ıcın her turlu fedekarlıgı gosterten ekıp arkadaslarıma oncelıkle tesekur ederım ,bu arada guzel temenılerı ve yapılacak yardım edılecek bır sey var mı dıye arayan soran offroadcı kardeslerıme dostlarıma sonsuz tsk ler , bız bu bolgede yıllardır eksıklını hısetdımız kaynasmayı ve offroad oyunlarını mukemmel yapabılmek ıcın gunlerdır elımızden gelen gayretı gosterıyoruz ,sanıyorum kı doslearımın bekledının cok uzerınde bıur etkınlıge ımza atıcaz bu da ekıp arkadaslarımız ozverısı ve dostlarımızın destegı sayesınde olucak sımdıden bır cok suprıze ve bır cok hedıyeye en basta dostluga ve bol eglenceye hazır olun ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
YALNIZ DUYDUĞUMA GÖRE İSTANBUL VE ANKARADAN BAZI ARKADAŞLAR SENİNLE YARIŞMAYA ÖZEL V8 ARAC HAZIRLIYORLARMIŞ BİLGİNE SAYIN ALP KAPTAN ;) ;) ;)

mrf46' Alıntı:
TARIK ÖZEL OLARAK SENİN İLGİLENMENİ İSTİYOR KENDİSİYLE ŞAMPİYON ;D ;D
kardesımın emrı olur o benım can yoldasım , onemlı olan yarısmak veya kazanmak degıl baskanım yaptıklarımızla ses getırmek , laf uretmeyıp ıs uretme zamanı sımdı ,

alpkaptan' Alıntı:
kardesımın emrı olur o benım can yoldasım , onemlı olan yarısmak veya kazanmak degıl baskanım yaptıklarımızla ses getırmek , laf uretmeyıp ıs uretme zamanı sımdı ,
BAŞKAN BUNU COK BEĞENDİ VE AYNEN KATILIYOR ŞAMPİYONA---DURMAK YOK YOLA DEVAM MAROOOFFFFFF----

euzlu' Alıntı:
Yeni araç için hazırlıklara başladım, her ne kadar şu anda düşünce aşamasında olsam da o saate kadar muhtemelen yeni bir araç edinip bu sefer Iğdır'dan Tarık ile (Allah'tan bir engel mani çıkmaz ise) orada oluruz diye ümit ediyorum, şimdiden hayırlı olsun ve tebrikler...
dostum araclı veya aracsız tarık kardesımle bın gel , cunku benı ve bızı sana tarık kardesım anlatsın o bızı ıyı bılır

hadin günler yaklaşıyor heyecan artıyor adrenalin pompalıyor...4x4...

SAM 1736

başkan senin d......? yerim...4x4...tam gaz ileri:smiley:

SAM 1758

ata036' Alıntı:
arkadaşlar mesajlarımızı küçük harfle yazabilirmiyiz lütfen

bu arada ne oluyoz ya çorba felan sabaaha kadar çorbamı içecez yahuu :D :D :D
tosunum ney diyonki de hadi gel hele özledim seni: :eek: :eek: :eek:

tosunum tarık sen maraşda sıratla yarışacaksın artık bi kupa alman lazım diye düşünüyorum ;D ;D ;D

384253 10150411131237319 789002318 8188063 601647973 n

384253 10150411131287319 789002318 8188067 7583799 n

vazgecmem58' Alıntı:
tosunum tarık sen maraşda sıratla yarışacaksın artık bi kupa alman lazım diye düşünüyorum ;D ;D ;D

senin DAXX gerisini biliyon KIRAT la 2.5 da yarışırız SIRAT la 2,5 üstünde sorun yok siz olun gerisi kolay
v8 le ilgili bişeler yazmış sefa başkan gelenin başımız üstünde yeri var
isterseler KIRAT la zorlarım onları isterlerse SIRAT la fark etmez
KIRAT ne td5 ler ne v8 leri çekiciye bindirip gönderdi demi başkan

321010_10150291972678381_675938380_7822966_1783021794_n.jpg

ata036' Alıntı:
senin DAXX gerisini biliyon KIRAT la 2.5 da yarışırız SIRAT la 2,5 üstünde sorun yok siz olun gerisi kolay
v8 le ilgili bişeler yazmış sefa başkan gelenin başımız üstünde yeri var
isterseler KIRAT la zorlarım onları isterlerse SIRAT la fark etmez
KIRAT ne td5 ler ne v8 leri çekiciye bindirip gönderdi demi başkan

Almış olduğumuz karar gereği ( tüm doktorların tavsiyesi üzerine ) Tarık Yılmaz ı kendi haline bıraktık.
Bu saatten sonra ne dese ne yapsa serbesttir dersek sakın ha inanmasın
Ede ede senin amacın ne
" Azrail senin peşindeyken sen neyin peşindesin "
hem 2,5 altı hem 2,5 üstü sen napıyorsun ev sahibi ikisinde birden oyle yarısırmı misafirlerimiz ne diyecekler sonra :smiley: hemi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR