1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,132
Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

euzlu' Alıntı:
Yeni araç için hazırlıklara başladım, her ne kadar şu anda düşünce aşamasında olsam da o saate kadar muhtemelen yeni bir araç edinip bu sefer Iğdır'dan Tarık ile (Allah'tan bir engel mani çıkmaz ise) orada oluruz diye ümit ediyorum, şimdiden hayırlı olsun ve tebrikler...
Siz dostlarımızı ağırlamaktan onur duyarız.Mutlaka bekliyorum :smiley:

Etiketler

euzlu' Alıntı:
Yeni araç için hazırlıklara başladım, her ne kadar şu anda düşünce aşamasında olsam da o saate kadar muhtemelen yeni bir araç edinip bu sefer Iğdır'dan Tarık ile (Allah'tan bir engel mani çıkmaz ise) orada oluruz diye ümit ediyorum, şimdiden hayırlı olsun ve tebrikler...

hadi bismillah o zaman hafta sonları garaja çırak olarak gelebilirim

Bu bölümde ki mesajlarım neden bana bilgi verilmeden siliniyor.??????

Moderatörlerden açıklama bekliyorum..

jeep' Alıntı:
Bu bölümde ki mesajlarım neden bana bilgi verilmeden siliniyor. ??? ???

Göktuğ bey,
cevap veriyorum (açtığınız diğer başlığa da yazdığım gibi) .. konuyu araştırıp (diğer moderator arkadaşlara sorup) size bilgi vereceğim. iyi aksamlar dilerim, reha

Silen arkadaş ortaya çıkıp ben sildim ve şu sebepten diyebilir. size de eziyet olmaz.

jeep' Alıntı:
Bu bölümde ki mesajlarım neden bana bilgi verilmeden siliniyor. ??? ???

benimde bu bölümdeki yazılarım silinmiş, sistemsel bi hatamıdır.... yoksa bizde istediğimiz yazıları kaldırtabiliyormıyuz.. bilgi verilmesini rica ederim...
saygılar

.......

304025 10150420029718910 633763909 8446699 1275441785 n

312882 10150417869473910 633763909 8438518 643277554 n

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ALDIĞIMIZ Bİ HABERDE AKDENİZ BÖLGESİNDEN KATILIM EĞER Bİ AKSİLİK OLMAZ İSE YAKLAŞIK 30 ARAC OLARAK GÜN BE GÜN ARTMAKTA...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ TÜM DOSTLARIMIZA :smiley: :smiley: :smiley:

Sefa Bey açıklar mısınız ? Ne için silinmesi talep edildi mesajların. Bu gün Ömer Abiyle konuşup tatlıya bağlayacaktık. Biraz şeffaf olur musunuz...

jeep' Alıntı:
Sefa Bey açıklar mısınız ? Ne için silinmesi talep edildi mesajların. Bu gün Ömer Abiyle konuşup tatlıya bağlayacaktık. Biraz şeffaf olur musunuz...
TÜM ARKADAŞLARIM RAHATSIZ GÖKTUĞ BEY YAZDIKLARINIZDAN SİZE TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM BURASI ETKİNLİK SAYFAMIZ LÜTFEN DAHA FAZLA HUZURU BOZMAYIN RİCA EDİYORUMM SİZDEN

mrf46' Alıntı:
TÜM ARKADAŞLARIM RAHATSIZ GÖKTUĞ BEY YAZDIKLARINIZDAN SİZE TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM BURASI ETKİNLİK SAYFAMIZ LÜTFEN DAHA FAZLA HUZURU BOZMAYIN RİCA EDİYORUMM SİZDEN

Huzurunuzu bozduk demek.

SON NOKTAYA KADAR PEŞİNDEYİM. Kimse anlamsız yere benim mesajlarımı silemez.. Sildiremez.. Daha üzerime gelmeyin ters tepmek üzere..

ii formlar arkadaşlar. günde beş defa bakıyorum buraya .etkinliklerle ilgili bilgi edinmeye ve neler yapılacak diye...sabırsızlıkla bekliyoruz o günü.emek verenlere kolaylıklar diliyorum.yapacağımız bir görev yada bize düşen bir yardım varsa lütfen söyleyin elimizi taşın altına sokalım.saygılar ii geceler

zeynelyesilbas' Alıntı:
ii formlar arkadaşlar. günde beş defa bakıyorum buraya .etkinliklerle ilgili bilgi edinmeye ve neler yapılacak diye...sabırsızlıkla bekliyoruz o günü.emek verenlere kolaylıklar diliyorum.yapacağımız bir görev yada bize düşen bir yardım varsa lütfen söyleyin elimizi taşın altına sokalım.saygılar ii geceler
COK TEŞEKKÜRLER ZEYNEL BEY KOLAY DEĞİL TABİ HEM ETKİNLİK İLE HEMDE DERNEK İŞLERİ İLE UĞRAŞMAK :smiley: SİZLER GELİRSENİZ BİZLERİ FAZLASIYLA MEMNUN EDERSİNİZ VE YORGUNLUĞUMUZU UNUTURUZ , DÜŞÜNMENİZ BİLE KİBARLIK COK SAOLUN :D

beklenen tarıh gıtdıkce yaklasmaya basladı organısazyonun mukemmel gecmesı ıcın her turlu fedekarlıgı gosterten ekıp arkadaslarıma oncelıkle tesekur ederım ,bu arada guzel temenılerı ve yapılacak yardım edılecek bır sey var mı dıye arayan soran offroadcı kardeslerıme dostlarıma sonsuz tsk ler , bız bu bolgede yıllardır eksıklını hısetdımız kaynasmayı ve offroad oyunlarını mukemmel yapabılmek ıcın gunlerdır elımızden gelen gayretı gosterıyoruz ,sanıyorum kı doslearımın bekledının cok uzerınde bıur etkınlıge ımza atıcaz bu da ekıp arkadaslarımız ozverısı ve dostlarımızın destegı sayesınde olucak sımdıden bır cok suprıze ve bır cok hedıyeye en basta dostluga ve bol eglenceye hazır olun ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.