1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzbgr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 289
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,126
Ynt: 1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

euzlu' Alıntı:
Allah ömür versinde o gün birlikte marşlara basıp yola koyulalım : ))) sabırsızlıkla bekliyorum, aracı satarsam anında alıyorum yeni canavarımı, yok satamasam da bu gün olumlu bir gelişme olur gibi oldu alacaklarım hususunda, artık nasip, kısmet diyorum...
Ya Allahhh, inşallah halledeceğim bakalım, dua edin....
abi herşeyin hayırlısı zaman geçmek bilmiyor ama gittikcede günler yaklaşıyor dualarımız seninle abi peş peşe gidecez inşallah

Etiketler

jeep' Alıntı:
Bu bölümde ki mesajlarım neden bana bilgi verilmeden siliniyor. ??? ???

Moderatörlerden açıklama bekliyorum..

Özel mesaj ile siz bugün yanıt verebildim.

Sadece sizin değil konuyu tartışmaya çevirecek tüm mesajları silmiştim.

Hepinize özelden mesaj atmam gerekirdi ama vaktim yoktu.

jeep' Alıntı:
SON NOKTAYA KADAR PEŞİNDEYİM. Kimse anlamsız yere benim mesajlarımı silemez.. Sildiremez.. Daha üzerime gelmeyin ters tepmek üzere..

Sadece sizin mesajlarınızın silinmediğini bildiğiniz halde.
Mesajları sildim ve konuya açıklama yazmadım. Yazmamam da isabet olmuş. :(

bence kimse üstelemesin ve tartışma çıkarmasın konuyu kapatıp önümüze bakalım
zaman daralıyo araçları hazırlamaya başladınızmı :D :D

TUĞRUL' Alıntı:
Alp kaptan Akdenize geliyorsunda bizlere niye haber etmiyorsun :mad: demezlermi Mersin de bakmamışlar diye :D
BAŞKANIM İNANIN PLANSIZ GELİŞEN BİR ORGANİZASYONDU AMA EN KISA ZAMANDA SİZLERLE DE BİR ARAYA GELMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ

421690 10150611747962408 581702407 9541977 430322273 n

Sayın Adana başkanı Ömer Bey ve degerli Adana lı dostlar ;
İşlerimin yogunlugu sebebi ile cok istememe ragmen aranıza katılamadım bu guzel dostlugun pekişmesinde yakınlaşmada ekibimizi agırlamanızda gösterdiginiz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. ( karataş hakkımı ilerki zamanlarda kullanacagım ) :smiley:

mrf46' Alıntı:
BAŞKANIM İNANIN PLANSIZ GELİŞEN BİR ORGANİZASYONDU AMA EN KISA ZAMANDA SİZLERLE DE BİR ARAYA GELMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ

Sefa bey lütfen küçük harfler ile yazalım. Özel bir nedenden dolayı yazıyorsanız da burada belirtin mümkünse.

TezzMertek' Alıntı:
Sefa bey lütfen küçük harfler ile yazalım. Özel bir nedenden dolayı yazıyorsanız da burada belirtin mümkünse.
ben büyük harf ile yazmaya alışmışım ;) dikkat edeyim

İyi günler
Kahramanmaraş lı olarak (Afşin) etkinliklere katılmak isterim.Amacım yarışmak değil yeni ve candan dostlar tanımak.
Şehirde kalanmak isteyenler için otel konusunda yardım edebileceğinizi yazmıştınız, eğer bir mani çıkmaz ise geldiğim zaman otel için kimden yardım alabilirim.
Saygılar
Batuhan Tüten
Ankara

saruhan' Alıntı:
İyi günler
Kahramanmaraş lı olarak (Afşin) etkinliklere katılmak isterim.Amacım yarışmak değil yeni ve candan dostlar tanımak.
Şehirde kalanmak isteyenler için otel konusunda yardım edebileceğinizi yazmıştınız, eğer bir mani çıkmaz ise geldiğim zaman otel için kimden yardım alabilirim.
Saygılar
Batuhan Tüten
Ankara

Sevgili hemşerim edem;
gelmenizden mutluluk duyarız.
Otellerle ilgili uygun konaklama ayarlamaya çalışıyoruz. en kısa surede neticelenecektir.
kesin belli olunca ilan edecegiz.

saruhan' Alıntı:
İyi günler
Saygılar
Batuhan Tüten
Ankara
sizler bize sayı bildirirseniz menuniyetle ayarlarız ama bence kamp yapmanız cok daha mantıklı kamp alanında sabaha kadar eğlence ve ikramlarımız olucak :smiley:

İyi günler
İlginiz için teşekkür ederim,yakından takip ediyorum.
Saygılar
Batuhan Tüten

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.