Arama sonuçlarınız

1. E

Iveco 2007 17m3 Ün Karavana Dönüşümü

Beyfendi merhaba Öncelikle ilginize teşekkür ederim Evet hemen hemen 5 yıldır aracımı zevkle kullanıyoruz iş içinde kullandığımı ve 30 senelik karavancı olduğumu yazmıştım abartmadan söyleyeyim senenin 4 ayı karavanımda geçiriyorum tabi ayrı ayrı zamanlarda 2 sefer yurt dışı seyahatlerimiz...

2. E

Karavanlar İçi̇n Özelli̇kle Amatörleri̇n Kurabi̇leceği̇ 12v Dc Dağitim Ve Tank İzleme Si̇stemi̇

Arkadaşlar merhaba Uzun süredir düşündüğüm ama bir türlü ele alamadığım özellikle kendi karavanını yapanların kullanımına yönelik kurulması ve kullanımı oldukça kolay bir 12v DC sigorta ve dağıtım panosu birleşik olarakta yaşam aküsü voltajı , temiz su ve gri su tank izleme göstergeleri olan...
  3. E

rica ederim

4. E

Teşekkür ederim arkadaşım
  5. E

Yardımız için çok teşekkür ederim

6. E

İnce 999 Beyfendi merhaba Bende sizin gibi düşünüyorum fakat genel ölçümler 100km / L olarak veriliyor bende o şekilde ölçüp yazdım Bu ölçümüde aracımın deposunu tam doldurdum 400km yol yaptım ve tekrar tam doldurdum 400km fişteki litreye böldüğümde zaten 1km de yaktığımız yakıtı buluruz Neden...

7. E

yine yazdıklaımı göremiyorum

8. E

Merhaba Benim aracım 2007 model 2.8 cc ve oldukça yüklü bir araç 80 veya 90 kmh ile yolculuk yaptığımda tabi şehirlerarası için yazıyorum 11L yi bulmuyor ama biraz daha hızlı gidersem 11L Geçiyor yaptığı işi taşıdığı suyu, eşyaları , ve motosikleti kattığımızda en azından bana normal geliyor

9. E

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Karavan elektrik tesisatlarında ben marin kablo kullanıyorum aynen teknelerde kullandığım kablolardır ve MYY diye adlandırılır piyasada bu kabloları kolay kolay bulamazsınız marin kablo satan firmalar çoğunlukla yalnızca bu tür ürünler satarlar bu tür ürünler darbe mukavemeti yüksek kalaylı...
  10. E

Merhaba Haklısınız göz yanılması olmuş hatalı bağlantı yok düzeltiyorum sizede iyi çalışmalar

11. E

Arkadaşım merhaba burada bence hatalı bir bağlantı yapmışsınız sağ taraftaki kalın kablo zannederim aracın kendi besleme kablosu ve sigorta çıkışından besleniyor ve siz aynı sigortanın çıkışına bir kablo daha girmişsiniz eğer sizin girmiş olduğunuz hat üzerindeki bir kısa devre bu sigortayı...
  12. E

Sevgili arkadaşım öncelikle sanayide kendisine usta diyen cümlesi bence biraz ağır kaçmış Çünkü herkez herşeyi bilemez bence sizi düşünerek bilgilerinin olmadığını söyleyip yapmamışlar işinizi birde tersini düşünün yalan yalnış bir iş yapıp size maddi olarak zarar verselerdi daha kötü...
  13. E

Merhaba geç dönüş yaptığım için üzgünüm anladığım kadarı ile elinizde 24 v 3000w bir inverter var ve bunu 12v ile çalıştırmayı düşünüyorsunuz bu işlemide victron energy nin dc dc dönüştürücüsü ile yapmak istiyorsunuz bu iş bakıldığında doğru fakat dc dc dönüştürücüleri biz düşük akımlar için...

14. E

Jenaratör Destekli Enerji Çözümü (kış Ayları Için)

Ben yaklaşık 3 seneden beri aynı güçteki yamaha markayı kullanıyorum benim 25 A şarj cihazımı ve derin donduruculu buzdolabımı sorunsuz çalıştırıyor ve aynı anda gerçi 190 voltlara düşüyor ama hiç bir sıkıntı çekmedim Selamlar
  15. E

telefonumu yazmazsam ulaşamazsınız tabiki 532 461 91 26 Cem
  16. E

merhaba ben İzmir'de yaşıyorum telefonla ne kadar yardımcı olurum bilemiyorum ama ne zaman isterseniz arayabilirsiniz

17. E

Merhaba İbrahim bey çok uzun süredir ilk defa girdim ne zaman isterseniz arayabilirsiniz
  18. E

nereye koyduğunuz önemli değil doğru bağlamanız ve kablo kesitini doğru kullanmanız önemli Sigorta olarakta cihazın kağıdında önerdiği sigortayı kullanın 180 A lik bir alternatöre ben olsam 120 A lik Cyrix ve 30 A lik sigorta takmam 35mm2 kalınlığının altında bir kabloda kullanmam ( artı /...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri