Arama sonuçlarınız

1. B

Mudanya Gezimiz ve Yılbaşı Coşkusu

Ynt: Mudanya Gezimiz ve Yılbaşı Coşkusu Teşekkür ediyorum.Güzel gezilerinizin sürmesini diliyorum.Öğretmen eşim ve öğrenci oğlum'un okulları tatil olunca bende sizin gibi zevkli gezenbilirleri takip edeceğim.

2. B

İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011)

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Metin Bey,teşekkür ediyorum.
  3. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Metin Bey,İlği ve yanıtınıza teşekkür ederim.Alırız,bir sürü telaş.Sonra bize uymazsa mal elimizde kalır gibi korkularımız var.Minibüs tarzında,gerektiğinde,çadır eklemeleriyle geniş alanlar yaratılabilecek,emekli maaşıyla bizi...

4. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Sayın Metin Türe Karavancının el kitabı gibi kitaplar varmıdır?İstanbulda halk tipi karavanlar nerede pazarlanır?Yardımcı olabilirmisiniz?
  5. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Sizlerin sayesinde sıcak evde otururken,geziyoruz;hiç yorulmuyoruz,keyif alıyoruz ve size iyi gezmeler diliyoruz.

6. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Bu kalelerin yapım hikayelerini bilenler gerçege yakın yazsa ne güzel olur.Hele Diyarbakır kalesi,İstanbul surları.İznik.Buğün bile öyle güzel dizemezler belki.

7. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) Teşekkür ederim.
  8. B

Ynt: İznik Gezimiz; Perihan - Celal Yalçın (22 Ocak 2011) '20 Yıl kadar önce bir bahar başlanğıcında,İznik gölü etrafında tam tur atmış hayran olmuştum.Karavan alma amacındayım ama(emekliliğin gözü kör olsun demiyorum da)binek arabamla karavan,çadır gruplarının peşine, eşimle (okul zamanı hafta...
  9. B

2010 Kısa Gezilerimiz; Erdek - Büyükorhan - Amasra - Safranbolu - Yunanistan

Ynt: 2010 Kısa Gezilerimiz; Erdek - Büyükorhan - Amasra - Safranbolu - Yunanistan Dilerim,daha güzel gezmeler yaparsınız.Bizde izleriz.Bizde yarı gezmiş gibi sevinir,bizi hatırlayan gezenbilirlerden örnek alır,heyecanlanır yola çıkarız.Bizde sizlere anlatırız.Teşekkürlerimle.

10. B

Ada Dağcılık Kulübü; Kuşadası Milli Park Sivri Tepe Zirvesi (09 Ocak 2011)

Ynt: Ada Dağcılık Kulübü; Kuşadası Milli Park Sivri Tepe Zirvesi (09 Ocak 2011) Gidemesemde bu güzel dağları gezenlere selam ediyorum.Kolaylık diliyorum.

11. B

Yeni Başlayan Kampçılar İçin Malzeme İncelemesi

Ynt: Yeni Başlayan Kampçılar İçin Malzeme İncelemesi Elle sarj edilen ışıklı cihahazların,ayni cihazda cep telefonu da şarj eden(yine elle cevirerek,elektriksiz ortamda) modelini gördüm.İlk gördüğüm yerden almak istemedim.Ustaların fikrini almak,arkadaşlara da son gelişmeleri duyurabilmek...
  12. B

Çadır Konaklamalı Doğa Etkinliğimize Mutlaka Katılın - Şile 11-12-13 Haziran

Ynt: Çadır Konaklamalı Doğa Etkinliğimize Mutlaka Katılın - Şile 11-12-13 Haziran 2011 de İstanbul civarında ,kısa süreli,yaşlıya uygun olursa yürüyüş;bildirebilirseniz gelmek isterim.Selam ve saygı ile.

13. B

Yedi Göller'e Gitmek İsteyenler Buraya

Ynt: Yedi Göller'e Gitmek İsteyenler Buraya Sanırım Yedigöllere en son giden biriyim.Bolu,İstanbul yönünden girerken D-100 yoluna girerseniz ,tem'den Bolu'ya geri dönmezsiniz ve 25 km.kadar fazla yol gitmezsiniz..Yol yarısı asfalt.Yarısı kumlu,bakımlı toprak yol. Şehirden çıkıp yola girene...
  14. B

Karavanlı Gezilerde Karavanı Olmayanlar Ne Yapmalı?

Ynt: Karavanlı Gezilerde Karavanı Olmayanlar Ne Yapmalı? Metin bey sağol.
  15. B

Ynt: Karavanlı Gezilerde Karavanı Olmayanlar Ne Yapmalı? Cem babadağ sağol.Galiba başlanğıç olarak binek arabamla ustaları takip ederek gezilere katılmaya gayret edeyim.

16. B

Ynt: Karavanlı Gezilerde Karavanı Olmayanlar Ne Yapmalı? iSTANBULDAKİ KARAVANLARIN SATIŞIVEYA ORTAK MASRAF İLE GEZİ PROĞRAMLARI GİBİ ÇÖZÜMLER AMAÇLAR İLE GÖRÜŞEBİLDİĞİ,TANIŞABİLDİĞİ ORTAMLAR VARMI? Tanışmadığım insanlarla yola çıkıp üzüntü kaynağı olmaktan çekiniyorumda.Aslında...
  17. B

Karavanlı geziye meraklı ama karavanı olmayan kişiler için gezenbilir bir çare üretebilirmi?
  18. B

Kaz Dağlarında Kamp için Önerileriniz

Ynt: Kaz Dağlarında Kamp için Önerileriniz Kastro denilen için b iraz geniş bilği mümkünmü?

19. B

Avlakkaya Kampı

Ynt: Avlakkaya Kampı MAYIS 2011 ay başına yaz proğramına Avlakkaya'yı ekle yazdım.Akıl verene teşekkür.
  20. B

Avlakkaya Kampı

Ynt: Avlakkaya Kampı Eskişehir için soğuk mevsim başlıyor.Bu Avlakkaya'yı mayısta tekrar hatırlatırsanız makbule geçer diye düşünmekteyim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri