Arama sonuçlarınız

1. ayhan11

Honda CR-V

Ynt: Honda CR-V merhaba arkadaşlar 15 günlük bi gezintiden sonra geldik başladık işe ,honda ile yolculuk çok keyifliydi gittiğim yer cide olunca dağlık bölge olduğundan hemen denedim tabi 4x4 nasıl oluyor diye e güzel oluyormuş tam çıkmaz diyorsunuz 4x4 devreye giriyor ve çıkıyorsunuz güzel...

2. ayhan11

Honda CR-V

Ynt: Honda CR-V merhaba arkadaşlar bende yeni aldığım 99 model crv yi anlatıyım araçta lpg var ve 0,240 krş yakıyor şehir içinde. henüz uzun yol yapmadım yapınca onuda yazarım araç devamlı 4 çeker değil bu yanlış biliniyor ön tekerler boşa çıktığında 4 çeker oluyor otomatik olarak yani buda...
  3. ayhan11

1994 ve 1998 Arası Suzuki Vitara Otomatik Arıyorum

selam arkadaşlar bende suzuki hastalığına kapıldım 1,6 otomatik vitara arıyorum 1994 veya 1998 model olabilir daha eskisini düşünmüyorum

4. ayhan11

Bilecik - Bozcaarmut Göleti Kamp ve Doğa Yürüyüşü (28 Şubat - 01 Mart 2009)

Ynt: Bilecik - Bozcaarmut Göleti Kamp ve Doğa Yürüyüşü (28 Şubat - 01 Mart 2009) bende bilecik pazaryeri fıranlar köyündenim ama bir türlü bozcaarmut köyüne gitmek nasip olmadı bizimde kendimizin yaptığı bir sitemiz var www.firanlar.net
  5. ayhan11

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. ben böyle bir araba görmedim işe gidip geliyoruz ufak olunca kullanışlı oluyor 4 kar lastiği aldım herkes kalırken biz geçip gittik milletde şaşırıyor nasıl gidiyor bu araba diye

6. ayhan11

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. bendeki 2004

7. ayhan11

Gürül Gürül Akan Kanyonlar Diyarı; Cide

Ynt: Gürül Gürül Akan Kanyonlar Diyarı; Cide arkadaşlar buralar harika yerler benim eşim cideli beyaz bir tepe var kayalık oranın adına akkaya derler etrafındaki köylerin adıda bi tanesi güzel yayla köyüdür oradaki oksijenin değerini istanbula dönerken anlarsınız
  8. ayhan11

Grand Vitara LPG İle Yakıt Tüketimi

Ynt: Grand Vitara LPG İle Yakıt Tüketimi yakıt bilgisi için teşekkürler bende daha önceden ford focus otomatik vardı ve çok hantaldı serilik olarak nasıl acaba yani vites aralığı nasıl. focus çok geç 2 ye geçiyordu merak ettiğim birde bu var yada bir tane kiralayıp denemk lazım
  9. ayhan11

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. ayhan türker:2004 alto (ayrıca vitara düşünüyorum)

10. ayhan11

Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?..

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. teşekkürler

11. ayhan11

Grand Vitara LPG İle Yakıt Tüketimi

Ynt: Grand Vitara LPG İle Yakıt Tüketimi 1600 otomatik ne yakar bilen varmı
  12. ayhan11

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. 1,6 otomatik vites benzinliden bahsediyorsunuz değilmi

13. ayhan11

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. altoyla kıyas kabul etmez tabi 12lt. gözden çıkardım ama daha fazlası üzer gibi geliyor
  14. ayhan11

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. lpg taktıranlar 11lt. yakıyor diyorlar ama düz vites için benim ettiğim otomatik ne kadar yakar sizinki düz vitesmi
  15. ayhan11

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu henüz siteyi çözmeye çalışıyorum

16. ayhan11

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu hoşbulduk teşekkürler
  17. ayhan11

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu ben ayhan yeni katıldım herkese selamlar
  18. ayhan11

selamlar ben yeni üye oldum siteyide çok beğendim kullandığımız 2004 model bir suzuki alto var ve çok memnunuz tabi bunu iş için kullanıyoruz birde otomatik 5 kapı 98 model vitara araştırıyorum yakıt ve serilik nasıldır merak ediyorum yardımcı olursanız memnun olurum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri