Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhan11 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,790

ayhan11

Yeni Üye
Yer
üsküdar
selamlar ben yeni üye oldum siteyide çok beğendim kullandığımız 2004 model bir suzuki alto var ve çok memnunuz tabi bunu iş için kullanıyoruz birde otomatik 5 kapı 98 model vitara araştırıyorum yakıt ve serilik nasıldır merak ediyorum yardımcı olursanız memnun olurum

Etiketler
Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?..

merhaba 2009 grandvitara aldık yakıt fazla, genel olarak araba güzel . 4 çekeride gayet iyi (sert bi parkurda denemedik) 2000 motor ama yetmiyo veya şöyle söyleyim şanzumanın oranları pek hoşuma gitmedi üçden ikiye geçince ortalık yıkılıyo yol tutuşu virajı vs gayet güzel şimdilik bu kadar :smiley:

lpg taktıranlar 11lt. yakıyor diyorlar ama düz vites için benim ettiğim otomatik ne kadar yakar sizinki düz vitesmi

altoyla kıyas kabul etmez tabi 12lt. gözden çıkardım ama daha fazlası üzer gibi geliyor

100 ü geçmezseniz bir depo 550 km 120 - 140 giderseniz 100 km farkediyor daha hızlı giderseniz 400 km bile yapmadan yedek yanıyor :smiley:

1,6 otomatik vites benzinliden bahsediyorsunuz değilmi

lpg taktıracaksan hiç alma kardeşim.....sıdekıck 2000 motor var bende şhr içi 15 lt şehirler arası 10 lt yakıyor bu tabi senin kullanmanlanda alakalı......

Merhabalar benim de 2000 model otomatik 1.6 vitaram var echoteck marka sıralı sistem lpg takılı asfaltta 100 km de 10 litre şehir içinde de 13 litre civarında yakıyorum ve aracımın performansından çok memnunum.Benzindemi gidiyor lpg demi gidiyor anlayamıyorum.

Merhaba.
98 5 kapı otomatik, 100 ytl lik benzinle 300 km gitti. Bu mesafeyi bölersek
150 km otoyol kullanımı,
100 km şehiriçi dur kalk kullanım,
50 km sanayide test, arazide denemeler, yani fazlaca yakıt içen aktiviteler
diyebilirim. Bana fena gelmedi rakamlar..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23339.0

BU linki inceleyin LPG tüketimi hakkında fikirler verebirilir,100 lt benzin ile ortalama kullanmda 300-350 arasında rahat rahat yol kader, yolda en az %10 daha fazla torka ihtiyacı var, hızlanmak için çok istekli ateşli demek yanlış olur.

100 litreyle 350 km mi ??? korkunç amerikan dodgelerle aynı oolamaz bi yanlışlık var bu işte

düzeltiyorum 100 liralık benzin ile... 25-30 litre civarına denk gelir

tamda vitara alacağım dönemde 100lt beni şok etmişti neyse zaten ufak bir yanlışlık olduğu belliydi teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR