Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bipolar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,254
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 342,413

Etiketler
Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?..

ilerde zj felan alırsam acaba kimin arabasına biniyorsam onu öttürüyor olurmuyum? ;D

o zaman yaz başında bir suzuki buluşması organize edilmeli, hem de kaçıranlara fırsat olur (mesela ben ;) )

4 L' Alıntı:
şöyle özetleyeyim: yukarıda fatih beyin verdiği link sitenin en çok kullanlan araç markasnnı oylamasına ait bir linktir ve suzuki şu an itibarı ıile açık ara öndedir. Suzuki en çok sahip olunan araç durumundadır. oylamaya devam lütfen

yasarergun' Alıntı:
Açık ara önde de çağlar bey buradaki suzukilerin ancak üçte biri orada var yarısı gitse Jeepçileri ikiye katlayacak :D

helede aracımın bitmiş haliyle katılmak daha bi harika olur herhalde

sinaa' Alıntı:
o zaman yaz başında bir suzuki buluşması organize edilmeli, hem de kaçıranlara fırsat olur (mesela ben ;) )

plan ve çalışmalarımız sürprizlerimiz devam etmeke arkadaşlar : bunun için muhtemelen 1-1,5 ay içerisinde önce yanlızca modifiyeli suzukilerin yer alacağı bizi ugraştıracak zorca bir Suzuki PLUS TOUR organziasyonu düşünüyoruz, Bunu gerçekleştirdikten sonra da havalar çok ısınmadan çamur kurumadan tüm suzukilere açık hepimizi toplayacak lıght ikinci biir gezi planımız var... ;) Suzukilerinize iyi bakın

çağlar bey inşallah dört gözle bekliyoruz ve araçlarımızıda modifiye etmeye devam ediyoruz

suzuki plus toura katılamam, dolayısıyla kıskançlıktan çatlamamaya çalışarak ikinci light geziyi beklemem gerekecek sanırım :smiley:

hatta ikinci tur için daha az çamur, daha çok toprak içeren bir parkur olsa çok daha rahat eder sanırım benim gibi standart suzukiciler :smiley:

Arkadaşlar sohbetin devamı için Offroad Serbest muhabbet bölümüne davet ediyorum. Suzuki Gezileri içinde gerekli çalışmaları tamamlayınca ilerki tarihlerde (1-4 Ay içinde) Hard(Modifikasyonlu Suzuki Araçlar İçin) ve Soft (Standart Suzuki Araçlar İçin) olarak 2 gezi yapıcaz.

Sohbet kısmı için Offroad Serbest muhabbet ;) Anlayış ve ilginize teşekkür ederim. ;)

İnşallah sizde Vitaranızı en kısa sürede alırsınız, sizide listeye ekleyip Offroad'da Suzuki sayısını bir adet daha artırmak isteriz. ;)

ben böyle bir araba görmedim işe gidip geliyoruz ufak olunca kullanışlı oluyor 4 kar lastiği aldım herkes kalırken biz geçip gittik milletde şaşırıyor nasıl gidiyor bu araba diye

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25691.0

konuya bi el atın sn suzukiciler...ortalık karışşsın bi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR