Arama sonuçlarınız

1. uda4a

Kamp Için Uygun Yerler

Ulasim imkaniniz varsa, mudurnu tarafinda cubuk golu, akyazi tarafinda suluklu gol u, sapanca taraflari gibi yerleride degerlendirebilirsiniz

2. uda4a

Kamp Için Uygun Yerler

asagida ki linke de bir goz atin derim Kamp Malzeme Listesi (Örnek) | Kamp Keyfi
  3. uda4a

Kamp Için Uygun Yerler

Merhaba, uzun suredir formu takip edemiyorum ama dikkatimi ceken sizin mesajiniz oldu, cok goruntulenmis fakat yanit yazilmamis. Oncelikle tavsiyem ilk defa kamp yapacaksaniz ve yaninizda bu konuda tecrubeli kimseler yok ise Istanbul yakinlarinda tercih edeceginiz kamp alanlarinda (Istanbulu pek...

4. uda4a

Columbia Erkek Cocuk Doga Yuruyus Pantalonu

Columbia erkek cocuk doga yuryus pantalonu en fazla 3-4 defa giyilmistir, hizli gelisimden dolayi beden olmamistir. 9-10 yas cocuklara uygun olacaktir. bel 33 cm boy 88 cm Fiyat 70 Tl
  5. uda4a

Casio Saatler İçin Kullanma Kılavuzları

Ynt: Casio Saatler İçin Kullanma Kılavuzları Prg 40 kullanma klavuzu Türkçe http://omerdisdis.blogspot.com/2012/03/casio-protrek-prg-40-turkce-kullanm.html

6. uda4a

Ankara Çevresinde Trekking Rotaları*öneri*

Ynt: Ankara Çevresinde Trekking Rotaları*öneri* Merhaba, Önceden gezenbilir ailesi olarak Zerrin hn. liderliğinde yürüyüşler düzenleniyordu, sanırım babasının vefatından sonra henuz yuruyüşlere başlamadı. Şahsım adına zaman zaman bireysel yürüyüşlere gidiyorum, arzu ederseniz bu zamanlarda size...

7. uda4a

Ankara Çevresinde Trekking Rotaları*öneri*

Ynt: Ankara Çevresinde Trekking Rotaları*öneri* Arkadaşlar, blog sayfamda bu konu ile ilgili bir paylaşımım var bakabilirsiniz. http://omerdisdis.blogspot.com/2012/04/ankara-da-bilinen-belli-basl-yuruyus.html
  8. uda4a

Yenice Ormanları, Keltepe

Ynt: Yenice Ormanları, Keltepe aşağı linkteki sayfamı bir inceleyin.Keltepe nin üstünde eğer iyi ekipmanınız yoksa zaten kamp yapmanızı tavsiye etmem.Yuruyus rotamız da mevcut http://omerdisdis.blogspot.com/2013/06/09062013-karabuk-yenice-ormanlar.html
  9. uda4a

Merhabalar

Ynt: Merhabalar Kısa ve öz olacak belki ama avrupa ülkeleri için çok fazla endişelenecek bir durum olacağını düşünmüyorum. Kendi başınıza bir tur düşünüyorsanız, gideceğiniz rotayı iyi planlayıp, hostel tarzı konaklama yerleri seçerek da uygun fiyata getirebilirsiniz.Bazen avrupada tren ulaşım...

10. uda4a

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba,bu konuda uzman olmayıp, fikilerimi paylaşıyorum.Görebildiğim kadarı ile bu bot kış (kar) için üretilmiş bir bot. Bu konuda fazla ca seçenek bulunmasına rağmen, ülkemizde satışı bulunan ve aklıma gelen tavsiye edilecek markalar şu şekilde olabilir. Bestard Asolo...

11. uda4a

2013 Ramazan Bayramı Küre Dağları

ramazan bayramında ailecek (Eşim ve 2 çocuk) 3-4 Günlüğüne küre dağları milli parkına gitmeyi düşünüyoruz.Aslında tamamen benim düşüncem :) . ÖZellikle konaklama konusunda tavsiye edebileceğiniz yer, yada bu tarihlerde gitmeyi planlayan aile ler varmı. Paylaşımda bulunabilirsek sevinirim...
  12. uda4a

Treking Ekipmanları

Ynt: Treking Ekipmanları Merhaba, Doğa da aslında şçle bir kural var, ne kadar iyi malzeme o kadar konfor. Bizim deyimmizle 3 kuruşa 5 köfte olmuyor. O nedenle, malzemelerinizi sırası ile önem durumuna göre tedarik etmek mantıklı olacaktır.BU konuda benim öncelik sıramı size yazayım ama...

13. uda4a

Mengen Bürnük göleti izlenimleri

Uğradığımız bürnük göleti ile ilgili izlenimlerim. http://omerdisdis.blogspot.com/2013/03/26022013-burnuk-sirinyaz-goleti.html
  14. uda4a

Garmin 60csx iz kaydı ile ilgili sorun

Ynt: Garmin 60csx iz kaydı ile ilgili sorun Merhaba, Mustafa hocam, benim problemimi açıkçası çözemedim, 2 gündür yanımda taşıyorum akşam evde google earth e atınca herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.Fakat genelde yürüyüş sonrası google earthe iz kaydını atınca, Ankara da ki bir noktayı...
  15. uda4a

Ynt: Garmin 60csx iz kaydı ile ilgili sorun Akşam iş çıkışı yeni iz kaydı yaptım. konuda yaşadığım sıkıntıyı, bu iz kaydında yaşamadım. İlginçtir, bunun nedenini araştırmaya devam edeceğim.

16. uda4a

Ynt: Garmin 60csx iz kaydı ile ilgili sorun Google earth aktarırken çıkan açıklamada , 2 referans noktası,1295 parkur noktası ile 1 parkur olarak açıklama var.Sanırım benim problemim bu referans noktaları.
  17. uda4a

Ynt: Garmin 60csx iz kaydı ile ilgili sorun diğer resim
  18. uda4a

Arkadaşlar merhaba,uzun zaman oldu Garmin 60csx kullanıyorum, Elektronik cihazları ihtiyaçlarımı görecek miktarın dışında pek kurcalamayı sevmem.Cihazımda iz kaydı yapmadan önce tüm iz kayıtları ve noktaları cihazımdan siliyorum. Daha sonra yürüdüğüm alanda iz kaydını aldıktan sonra, google...

19. uda4a

Doğa Yürüyüşü için Mont Seçimi Hk.

Açmış olduğum konu uzamış gitmiş, uzun zamandır foruma uğramıyordum geri dönüş yapmak istedim. http://www.amazon.com/Marmot-Mens-Oracle-Jacket-X-Large/dp/B004L2JYDW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1351767768&sr=8-1&keywords=marmot+oracle+jacket Linkte görünen Mart ayında aldım, zaman zaman doğa da...
  20. uda4a

Garmin Dakota, Oregon, gpsmap serilerine özel harita yapmak

Konu daha önce paylaşıldılmı bilmiyorum ama yabancı bir forum sitesinden öğrenebildiğim kadarı ile bahsi geçen modellere nasıl özel haritalar yaratılabileceğini anlattım.Fakat bu cihazlardan olmadığı için deneme şansım olmadı. aşağıdaki linkten takip edip, deneyen arkadaşlar sonuçları paylaşırsa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri