Arama sonuçlarınız

1. defender58

Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü

sivasta doğa sporları faliyetleri sürdürmekteyiz

2. defender58

Defender İçin Jant Flanşı Arıyorum

defenderime flanş arıyorum bir kaç yerde var ama fiyatlar anormal fazla bence örnek olarak 700-800 tl civarında orjinal ve sağlam ve en önemlisi fiyat açısından uygun olmalı yardımcı olabilecek kimse varmı
  3. defender58

Defendefe Lastik Tavsiyesi

arkadaşlar uzun zaman lastik almak için araştırma yaptım en sonunda BRİDGESTONE DUELER MT ye karar verdim ve aldım fiyatı biraz tuzlu ama ben 265 75 16 aldım bir küçüğü fiyat açısından uygun yinede pişman olmazsınız arabanız 180 derece değişir karda çekiş güzel ,asfaltta ses yok , çamurda...

4. defender58

Sivas Doğa ve Havacılık Kulübü

yamaç ve paramotor

5. defender58

Defender için Lastik Seçimi

arkadaşlar bende defender 110 var arazide , çamurda ve karda bu hava şartlarında hangi lastiği kullanmamı tavsiye edersiniz

6. defender58

Defender Arka Cam Değişimi

arkacaşlar benim defenderin en arka camları tek cama dönüştürmeyi düşünüyorum yapılmış gören varmı veya yaptırsam nasıl olur
  7. defender58

Sivas Off-Road Kulübü

Sivas ve sivas çevresinden bizimle off-road yapmak isteyen herkese çağrı yapıyoruz ilgilenen varsa irtibata geçelim ismail evci bülent kök siivas off road kulübü...
  8. defender58

Defender İle Türkiye Gezisi

arkadaşlar ben sivastan ismail evci 93 model tdi defenderim var ve bugünlerde özellikle doğu tarafına gezi düzenlemek istiyorum ama tek araç biraz sıkıcı olacağını düşünüyorum en az iki veya üç araba olursak gezi daha güzel geçeceğini düşünüyorum benim gibi düşünen ve defender aracı olan...

9. defender58

Defender Boyatma Konusunda Yardım

arkadaşlar benim defenderi komple boyattıracağım ama bildiğiniz gibi araç komple alüminyum olduğu için kimse yapamıyo yaparım diyende para için yaparım diyor bu işin ustasını tavsiye edecek varmı ankarada olursa iyi olur

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri