Defender Arka Cam Değişimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defender58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,685

defender58

Kamp II
arkacaşlar benim defenderin en arka camları tek cama dönüştürmeyi düşünüyorum yapılmış gören varmı veya yaptırsam nasıl olur

Etiketler
Ynt: Defender Arka Cam Değişimi

yanlış bilmiyorsam Meriç bey yaptırmıştı. sahibinden.com'da bir iki ilanda gördüm bu tip uygulama... sanırım tek derdin, sarsıntılara dayanıklı cam taktırmak olacak ki, maliyetine katlanıyorsan, yapılması sorun olmaması lazım.

Selamlar,
Defender'in "tek kapı" olan modelleri zaten bu şekilde.. ama sıcak havalarda "ön havalandırma" flap'larını açmak ve
arka camları da hafif aralamak çok iyi bir havalandırma sağlıyor.. tabii tercih sizin.. iyi gunler dilerim, reha

edaghan' Alıntı:
yanlış bilmiyorsam Meriç bey yaptırmıştı. sahibinden.com'da bir iki ilanda gördüm bu tip uygulama... sanırım tek derdin, sarsıntılara dayanıklı cam taktırmak olacak ki, maliyetine katlanıyorsan, yapılması sorun olmaması lazım.

Ben yaptırmadım ama yaptıran arkadaşım var sarsıntıdan oluşan ses kesiliyor ben de yaptırmak istiyorum ama açılmasıda bir avantaj o yüzden bir karar veremedim. Değiştiren arkadaş eski camları camcıya bırakmış toplam verdiği ücret 160 ytl izmitte. Yapması çok basit eski çerçeveyi söküyor sadece cam fitili ile camı takıyor

arkadaşlar öncelikle teşekkür ediyorum benim tek derdim aralardan su alıyor bende bu duruma acayip gıcık oluyorum ve tabiki çok azda ses yapıyor sicak havalardada sorun olurmu acaba diye çok düşündüm arabada yeterince 4 tane açılan cam var en arkaların gereksiz olduğunu düşünüyorum tek cama dönüştürürsem arabayada yeni ve modern bir görüntü katacağınıda düşünüyorum
meriç bey ben büyük ihtimal yaptıracam yapıldıktan sonraki resimleri yollarım hoşunuza giderse sizde yaptırırsınız

bence orjinal hali daha hoş, bozmaya gerek yok....

mesut bey orjinal halide güzel ama su alıyo götürmediğim yer kalmadı yapacak birşey yok diyorlar

defenderin su almasını dert etme....ordan almasa başka yerden alacak zaten......hem alsada sorun değil defenderde su üstten girer alttan terkeder aracı...:smiley: ben böyle seviyorum aracımı.....

Bende aynı görüşteyim orjinal kalması daha iyi özellikle yazın sıcağında hava akımı sağlıyor. Bu arada defender 58 sivaslısınız galiba

defender58' Alıntı:
arkadaşlar öncelikle teşekkür ediyorum benim tek derdim aralardan su alıyor bende bu duruma acayip gıcık oluyorum ve tabiki çok azda ses yapıyor sicak havalardada sorun olurmu acaba diye çok düşündüm arabada yeterince 4 tane açılan cam var en arkaların gereksiz olduğunu düşünüyorum tek cama dönüştürürsem arabayada yeni ve modern bir görüntü katacağınıda düşünüyorum

Tek derdin su alması ise aradaki lastik deforme olmuşdur lastik dediğimiz süngerimsi şey bunu değiştirmen için komple çerçeveyi şökmen gerekiyor galiba bende o yüzden hala o lastiği değiştiremedim. Camlardan delen ses bu yüzden zatan. Ama ben aracımda camlardan dolayı su problemi yaşamıyorum. Bence senin su sorunun üst tavanın birbirine preslendiği aradan su giriyordu. Onada ya silikon yada çelik macun çeken arkadaşlar var. Kolay gelsin

yağmurda falan almıyor yıkama yaptığın zaman çok alıyo
evet arkadaşlar ben sivaslıyım sizler nerdensiniz

Bende sivas divriğiliyim ama istandulda ikamet ediyorum kısmet olursa 12. ayda divriğiye defenderimle gelmeyi düşünüyorum.

divriğiye geldiğin zaman sivasa uğrarsan görüşelim tanışmış oluruz uğrarsan çok memlun olurum ben ismail

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri