Defender İle Türkiye Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defender58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,940
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defender58

Kamp II
arkadaşlar ben sivastan ismail evci 93 model tdi defenderim var ve bugünlerde özellikle doğu tarafına gezi düzenlemek istiyorum ama tek araç biraz sıkıcı olacağını düşünüyorum en az iki veya üç araba olursak gezi daha güzel geçeceğini düşünüyorum benim gibi düşünen ve defender aracı olan arkadaşlar varsa ben sivastayım gelin buraya beraber doğu gezisi yapalım düşünen varsa irtibata geçelim bana msj atın ben sizi hemen ararım...

Etiketler
Ynt: Defender İle Türkiye Gezisi

Ben Turhal dayım aramız 140 km. sen ekibi topla bu civarlarda bir offroad gezisi yapalım. Bakalım defender nasıl arazide ?

bu pazar gelebiliriz dostum
adres ve telefon bilgisi ver ben sana ulaşırım .

O zaman ortak bir güzergah belirleyip ya da hepimize yakın bir yayla orada buluşup tanışabiliriz. Benim bu hafta sonu ankaraya gitme ihtimalim var. Gitmezsem bir organize yapalım derim. Mesela Tokat civarı olabilirse hem bana yakın hem size yakın olur.

tamam daha iyi olur
zaten tokattaki tanıdıklar var onlarıda toplarız..
05427863883 ismail evci
05323234445 bülent kök
ara görüşelim.
yada numara bırak biz arayalım ...

peki kardeş senin araba cj5 mi resimdeki araba senin arabamı

Tamam görüşelim derim ama benim ankaraya hakediş götürme ihtimalim artıyor. Malum bizim inşaat işi parasız dönmez. Patronlarda çok sever parayı, kimse benim jeep maceramı sallamaz. İsterseniz diğer hafta yapabiliriz, hemde hafta içi iyi organize olup sağlam gideriz. Bu arada benim cep: 0 532 637 23 61 ..

yaşar bey hoşgeldiniz siz nerdesiniz göktuğ bey gidip gitmeyeceğiniz hakkında bilgi verirseniz iyi olur gidersenizde haftaya dediğiniz gibi daha iyi olur bu arada arabanızda maşallah canavar gidi videolarını izledim ben defender den önce cj5 kafayı takmıştım ama arabamı buldum...

Defender ınız olması geziyi benim için daha heyecanlı kılıyor. Zamanın da çok konuşmuştuk defender cj kıyaslamasını, canlı olarak yaşamak daha net bilgilere sahip olmamızı sağlayacak. Aracınızda modifiye olarak ilave ettiğinz bişi varmı. 2.5 düz dizel mi V8 mi. 110 mu 90 mı. biraz bilgi verebilirmisiniz?

benden yana hiç bir problem yok istediğiniz kıyaslamayı yaparım benim araç 2.5tdi ladalarla bir kıyaslama yaptınızmı aramızda ladada olacak inşallah :smiley: bu konuda bülent te biraz delidir

Kıyas dediğimiz arazi performansı zaten. Lada lar keçi gibidir ben çok severim ladayı. Çekmesi kolay olur :D Ama bu zamana kadar hiç defender ile geziye gitmedim.

defenderler herkezin bildiği gibi hoplayıp zıplama aracı değil ama bu araçlarla bir yere girdiğin zaman önü veya arkası oturmasın girip çıkmayacağı yer yok

Ekspedisyon aracı olarak kabul ediliyor. :D
Bu konuya bir göz atın derim.. :D
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=15660.0

lada ve cj lerin avantajı ayrı defenderin avantajı ayrı derim sizin araba ve lada kip bir araba ama defender uzun heryere sığmıyor ama bu arabalarda tecrubeli olurnursa yapmayacağı birşey yok gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri