Sivas Off-Road Kulübü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defender58 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,129

defender58

Kamp II
Sivas ve sivas çevresinden bizimle off-road yapmak isteyen herkese çağrı yapıyoruz ilgilenen varsa irtibata geçelim
ismail evci
bülent kök
siivas off road kulübü...

Etiketler

Ynt: Sivas Off-Road Kulübü

Bende sitede tek kalmıştım. Ama sabırla bekledim ve oldu. Msn ekle by_seyyah@hotmail.com

ağbi sen bülentle görüşen kişisin öyle değilmi hulixi olan kişi yani

Arkadaşlar o zaman bu çevrede birleşip offroad yapabilecek, gezi düzenlendiğinde katılabilecek araç listesini oluşturalım. Mesela 23 kasım pazar günü Tokatta buluşalım Kimler gelebilir? Ben listeyi oluşturuyorum.

1- Jeep ( Göktuğ Güzelbey) 2 kişi

şuan sivasta 3 araç garanti ama o gün geldiği zaman bir engel çıkmaz inşallah 23 kasım olası daha iyi olur daha iyi bir organizasyon yaparız ve herkese çağrı yapmış oluruz tokattanda katılacaklar var bir kaç araba

sivastan gelebilecek araçlar ve kişiler

defender (ismail evci) 3 kişi
niva (bülent kök) 3 kişi
hilux (ömer altun) 3 kişi 23 kasıma kadar inşallah sivastan 5-6 araba olur tokattanda şimdilik bi kaç araba var

BU ÇAĞRI BÜTÜN İLLERE GELEBİLECEK HERKESE

1- Jeep ( Göktuğ Güzelbey) 2 kişi Turhal
2- Defender58 (İsmail Evci ) 3 kişi Sivas
3- Niva ( Bülent Kök ) 3 kişi Sivas
4- Hilux (Ömer Altun ) 3 kişi Sivas

1- Jeep ( Göktuğ Güzelbey) 2 kişi Turhal
2- Defender58 (İsmail Evci ) 3 kişi Sivas
3- Niva ( Bülent Kök ) 3 kişi Sivas
4- Hilux (Ömer Altun ) 3 kişi Sivas
5- Niva (haluk ertekin) 2 kişi tokat

Arkadaşlar bence yavaş yavaş güzergahı da belirleyelim. Nereye gideceğiz. Benim fikrim alternatif bir yoldan Almus gölüne ulaşabilirmiyiz. Tokatlı arkadaşların bildiği güzel zorlu bir dağ yolu varmıdır? google den bakarak kendimce bir güzergah çıkardım ama nasıl olur bilemiyorum.. Yalaşık 150 km kadar rakım 700 den başlayıp 1700 lere kadar gidiyor. Tokattan çıkıp Almus gölüne dağlardan olabileceğini düşündüğüm bir dağ yolu.

Googleearth

Arkadaşlar memleketime hazır gitmişken(sivas) şöyle bolcana güzel kareler çekin,açıkcası haftasonu yarış olmasa(isoff sezon yarışı)bende gelirdim.Şimdiden güzel geziler dilerim.

tugsan75' Alıntı:
Arkadaşlar memleketime hazır gitmişken(sivas) şöyle bolcana güzel kareler çekin,açıkcası haftasonu yarış olmasa(isoff sezon yarışı)bende gelirdim.Şimdiden güzel geziler dilerim.

Tuğsan anladığım kadarıyla SİVAS'lısın. Eğer öyle bir özlem duyuyorsan gel misafirimiz ol. Foto ne zaman nereyi istersen çeker göndeririz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR