yılmaz hasan kullanıcısının son içeriği

1. Y

Sıfır Km Lada Niva Aldım...

Ynt: Sıfır Km Lada Niva Aldım... 2012 nivaya lpg takılabiliyormu. fiyatı gerçekten yüksek ,düşünüyordum ama 36-37 bin lirayı geçiyor .ne dersiniz.
  2. Y

Sıfır Km Lada Niva Aldım...

Ynt: Sıfır Km Lada Niva Aldım... aracınız hayırlı olsun.klima mevcutmu
  3. Y

yeni lada niva

Ynt: yeni lada niva standart özellikleri iyi olmuş alınabilir
  4. Y

subab

Ynt: subab merhaba; yanmış sübap yada tam kapanmayan sübap,silindir içerisindeki yanma sonucu oluşan güçte kayıba neden olduğundan ,hem çekiş düşecek hemde yakıtı sarfiyatını artıracaktır.
  5. Y

Yeni Forum? :)

Ynt: Yeni Forum? :) güzel olmuş elinize sağlık
  6. Y

2. El Karavanın Hayata Dönüşü

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü Bu suyun bir özelliğide kasım ayında kaybolup mart- nisan gibi tekrar çikması
  7. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü
  8. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü erzincana bağlı kemah ilçesine yaklaşık 5 km. mesafede ,munzur daglarından çıkan çok güzel bir su var . günübirlik çok güzel bir gezi oldu .işte bikaç resim .
  9. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü arkadaşlar merhabalar. yaz ,benim için çok yoğun geçti. karavanlı olmasada birkaç güzel gezi yaptım .ileriki günlerde paylaşırım.
  10. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü merhabalar ilk deneme sürüşü +gezisi
  11. Y

Benim Karavanım; airboat (Seyfettin Hoca)

Ynt: Benim Karavanım; airboat (Seyfettin Hoca) seyfettin bey hayırlı olsun ve kolay gelsin .sanırım benim karavanımda aynı marka .malzeme temini konusunda yazdıklarınızı görünce bende biraz umutsuzluğa düştüm .benimde karavan için aynı tip tampona ihtiyacım var. selamlar.
  12. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü merhabalar fotoğraf makinemi kaybettim .yaptığım ilk kısa deneme gezisinide fotoğraflayamadim.şimdi yeni bir makina aldım . kaldığımız yerden devam .
  13. Y

Sineklik Çözümleri?

Ynt: Sineklik Çözümleri? arkadaşlar çekme karavan içinde bir çözüm bulan varmı . malum mıknatıs tutmuyor .ayrıca camın ayarlı kollarıda içeriye doğru çalışıyor.
  14. Y

Sinekli Yaylası-Abant Bus Buluşması

Ynt: Sinekli Yaylası-Abant Bus Buluşması kendinize güzel bir doğa ziyafeti çekmişsiniz.çok güzel
  15. Y

Ynt: 2. El Karavanın Hayata Dönüşü Hakan bey teşekürler .bir çok eksiğine rağmen iyi gibi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri