Sinekli Yaylası-Abant Bus Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,402

Etiketler
Ynt: Sinekli Yaylası-Abant Bus Buluşması

Cuma günü iş çıkışı saat 18 civarında yola çıktık, İstanbul iyiydi ama Düzce'ye yaklaştıkca yağmurda şiddetini arttırdı, akşam kaynaşlı civarında bir mola yerinde kahve içmek için durduk, kahvemizi içerken ben baktım artık kaykılmışım :D ve geceyi orada geçirdik, cumartesi günü sabah tekrardan yollara düşüp öğlen yaylaya vardık,

PICT0311

PICT0312

PICT0314

PICT0315

PICT0318

gece ve yol'da market bulamayınca Gökhan'a yemek şiparişi veriyoruz, yağmur başlayınca karavanda yağmur durunca dışarıda sohbet edip çevreyi dolaşıyoruz, yayla havasını ciğerlerimize çekip manzaranın keyfine varıyoruz

PICT0340

PICT0342

PICT0350

PICT0354

PICT0357

.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

akşam üstü Gökhan geldi, itiraf edeyim çamurdan çıkamaz diyerek ben ne olur ne olmaz diye traktörcünün telefonunu aldım, beni utandırdı :D
akşam yemeği için biz ww arkadaşların biraz dışında kamp kurduk hem rahat etmek için hemde eğlenen gençlerin tadını kaçırmayalım diye, genç arkadaşlarımız sabaha kadar eğlendiler bizde rahatça uyuduk
pazar günü sabah gün ağırırken uyanıp gündoğumunu yattığım yerden seyrettim, oda günün bonusu oldu, yağmurun arkasından güneşli bir güne merhaba dedik ve güzel bir kahvaltı yaptık, Gökhan'ın sözü vardı pastırmalı yumurta ;D

PICT0358

PICT0360

PICT0362

PICT0369

PICT0372

öğlene kadar toplanma bulaşık derken dönüş yoluna çıkıyoruz,
güzergahımızı uzatıp mudurnu üzerinden dönüşe geçiyoruz,

PICT0373

PICT0388

PICT0394

PICT0396

PICT0400

ibiş keyfimizide ihmal etmiyoruz ;D

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

benden de bu kadar arkadaşlar :smiley:, keyifli ve dinlendirici bir haftasonu geçirdik herkese teşekkürler

PICT0448

PICT0447

PICT0449

PICT0450

PICT0451

İki kardeş kahve içtiğiniz fotoğrafı tuttum; ne güzel, ne manzaralı bir yer kahve içmek için!....

Cavid Sezen

güzel gezi olmuş çok beğendim
psa grubu bu sene daha çoğaldı galiba ve de çabuk organize oluyorlar avd yide şenlendirmişsiniz görünüşe göre

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.