tolgauzer kullanıcısının son içeriği

1. tolgauzer

2012 4x4 Nissan Navara NATUA Jeep'ten...

Ynt: 2012 4x4 Nissan Navara NATUA Jeep'ten... yapanın ellerine , bu görseli hazırlayanında zevkine sağlık olsun. görüntü gerçekten çok mükemmel :)
  2. tolgauzer

Siz de Garajınızda Bir Hummer Yapabilirsiniz

Ynt: Siz de Garajınızda Bir Hummer Yapabilirsiniz he garajda yapalım sonra ne tuv den geçer ne ruhsat çıkar ayıkla pirincin taşını ondan sonra :))
  3. tolgauzer

1950 Model Gazlı - Benzinli Massey Ferguson Projesi

Ynt: 1950 Model Gazlı - Benzinli Massey Ferguson Projesi tarih tekrar canlanmış. mükemmel olmuş yapanların ellerine sağlık
  4. tolgauzer

gezenbilir ve yiyenbilir kar

Ynt: gezenbilir ve yiyenbilir kar gezenbilir tamam da , yiyenbilir mükemmel olmuş , ayrıca bu mekan da nersi böyle koordinat bildirirseniz sevinirim elllerinize sağlık :)
  5. tolgauzer

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Ynt: Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!! geçmiş olsun ...
  6. tolgauzer

Kar ve Gezi İnegöl

Ynt: Kar ve Gezi İnegöl gezi süper olmuş arabalarmı ? süper manzaramı ? :)))) ellerinize sağlık
  7. tolgauzer

Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

Ynt: Suzuki Samurai Modifikasyonları ?.. dursun usta yeter ya :)))))) göster artık şu güzeli yüz görümlüğümü :) istiyorsun verelim valla şaka bir yana lastklerin on numara olmuş ellerine sağlık
  8. tolgauzer

Off-road Araçlarında Mat Siyah Renk Uygulaması

Ynt: Off-road Araçlarında Mat Siyah Renk Uygulaması en mantıklısı orj. kendi rengi dir. ama benim favorim mat askeri yeşildir. ;)
  9. tolgauzer

Ben de XJ Sahibi Oldum

Ynt: Ben de XJ Sahibi Oldum allah kaza bela vermesin güle güle kullan
  10. tolgauzer

Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim...

Ynt: Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim... yapılmışlar 10 numara olmuşlar. emeğe büyük saygı lütfen
  11. tolgauzer

Pirinççi - Kemerburgaz Off-Road Gezisi (14 Mart 2010)

Ynt: Pirinççi - Kemerburgaz Off-Road Gezisi (14 Mart 2010) gezenbilir ve yiyenbilir için teşekkürler :)
  12. tolgauzer

Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model baştan yaratılmış bir araba emeğinize , ellerinize sağlık sabrınıza hayran oldum inanın ince ince bütün detaylar düşünülmüş ama sonuç mükemmel
  13. tolgauzer

Aracım Zj 1998 5.9

Ynt: Aracım Zj 1998 5.9 arb tamponların ve moonvisor un le araban müthiş yakışıklı olmuş ellerine sağlık ustam
  14. tolgauzer

Kapalı Vitara kesilip soft top yapılabilirmi ?

Ynt: Kapalı Vitara kesilip soft top yapılabilirmi ? orjinalini bozma bence fantazi aramaya gerek yok çok istiyorsan hard topunu al piyasada ucuzu var aracınüstünükestirirsen bir daha aynı değerini bulamazsın
  15. tolgauzer

Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

Ynt: Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010) saygıdeğer suzukici abilerim ellerinize yüreklerinize sağlık bizi bu istanbulun çaresizliğinden alıp kurtardınız. ayrıca suzukilerde çok fiyakalı olmuşlar. ben gene aynı şeyi söyleyeceğim suzukiler artık saygı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri